Жироспалювачі. Діуретики або термогенікі? Що шкідливіше?

Жироспалювачі. Діуретики або термогенікі? Що шкідливіше?

Перед багатьма атлетами рано чи пізно постає питання усунення зайвого підшкірного жиру, для придбання більш красивого тіла з вираженим рельєфом м'язів. На даний момент розроблено і випробувано безліч препаратів сприяють процесу спалювання жиру під час фізичних навантажень, всі вони мають різні склади і принципи впливу на організм. Детальніше розглянемо такі види жироспалювачів як термогенікі і діуретики, їх здатність зменшувати масу тіла і знижувати загальну кількість жирових накопичень, і їх вплив як позитивний так і негативний, на організм в цілому.

Отже, діуретики. Препарати, певним чином впливають на нирки і сприяють видаленню зайвої рідини з організму у вигляді більшого обсягу сечі. Вони сприяють усуненню набряклості, зниження підвищеного кров'яного тиску, висновку солей Nа і токсинів і полегшують стан при деяких захворюваннях нирок. Власне, називати діуретики жиросжигателями, в прямому сенсі цього слова, неможливо так як вони ніяким чином не впливають на кількість жиру в тілі, а тільки зневоднюють організм. Спортсмени бодібілдери застосовують діуретики перед змаганнями, для того щоб знизити швидко свою вагу, прибрати зайву рідину і мати красивий рельєф м'язів. Необхідно мати на увазі той факт, що використання сечовивідних засобів без обмежень може призвести до серйозних проблем, таких як зміна складу плазми крові і її обсягу, вимивання кальцію з організму. Ці препарати не призначені для тривалого застосування. Розроблене спеціально для спортсменів харчування має в своєму складі натуральні діуретики, які допомагають атлетам підготуватися до змагань без серйозних наслідків для організму.

Термогенікі (від грец. «Термо» — тепло і «генезис» — вироблення). Дія цих речовин на організм полягає в зростанні швидкості обмінних процесів, а отже і посиленому спалюванню калорій, продукуванні за рахунок цього більшої кількості тепла. Організм швидше спалює калорії надійшли ззовні і починає відчувати їх нестачу, особливо під час інтенсивних тренувань. Для забезпечення необхідною енергією починається вивільнення депонованих в підшкірному шарі жирів і їх розщеплення, що дає додаткову енергію. Температура тіла при цьому дещо підвищується в межах 0,5-2 градуси С, звідси і назва термогенікі.Также при використанні термогеников відбувається деяке зниження апетиту. В цілому ефект від використання цих препаратів досить відчутний, але при використанні сертифікованих добавок і ефективних засобів. З побочек, які можуть з'явитися спортсмени відзначають деяку дратівливість, збільшення тиску, почастішання серцевого ритму, пітливість, тремор, порушення сну і травлення. Все це спостерігається на початку курсу, при подальшому використанні термогеником ці явища проходять.

Для відповіді на питання що шкідливіше діуретики або термогенікі необхідно знати стан організму спортсмена, наявність хронічних захворювань, при яких використання деяких жироспалювачів протипоказано і кінцеву мету прийому препаратів. У цьому вам завжди допоможуть розібратися досвідчені консультанти нашого магазину.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.