Застосування стероїдів на змаганнях

Застосування стероїдів на змаганнях

Дуже важливо, щоб процес прийому стероїдів проходив під наглядом лікаря. Якщо Ви спортсмен любитель, то необхідно дуже ретельно вивчати літературу з даного питання. Так Ви максимально знизите ймовірність виникнення побічних ефектів.
Якщо Ви приймаєте ці препарати без нагляду лікаря Вам необхідно вивчити середні допустимі показники в аналізах і регулярно здавати аналізи сечі і крові. Щоб пройти допінг контроль існує 2 варіанти: не вживати певний час препарат і тримати на певному рівні співвідношення епітестостерона і тестостерону, а саме 4: 1.

Вчені дуже довго розробляли способи визначення анаболічних стероїдів в організмі. Спосіб виведення препарату з організму залежить від типу препарату. Бодібілдери прагнуть швидше вивести ефіри препаратів з організму. Для ін'єкційних і оральних вони різні. Ін'єкційні препарати повільніше виводяться з організму, так як відкладаються в самій жировій прошарку. Результати аналізів сечі на наявність препарату в крові будуть позитивними до тих пір, поки запаси не будуть повністю виведені з жирової тканини. Мета спортсменів перед змаганнями повністю позбутися від жирового прошарку, що вкрай складно. Це важливо не тільки для бодібілдерів, але й для інших спортсменів. Щоб швидше вивести препарат з організму, варто влаштовувати розвантаження, відвідувати баню і голодувати час від часу.

Що стосується оральних препаратів, то вони набагато простіше виводяться з організму. На повне їх виведення потрібно 4 тижні. Цей процес міг би відбуватися на багато швидше, але міцні зв'язки альбуміну і глобуліну уповільнюють процес.

Протягом всього часу вживання спортсменами стероїдів винаходяться все нові і нові методи їх маскування. Найпримітивнішим був метод вживання сечогінних препаратів, але і вони теж в певних видах спорту вважаються допінгом. Більш ефективним методом правильне припинення вживання препаратів і заміна їх на таблетки. Також, існують препарати, які поки дуже важко визначити на допінг контролі.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.