Застосування препаратів тестостерону спортсменами

Застосування препаратів тестостерону спортсменами

Препарат Тестостерон енантат, курс якого час від часу проходять бодібілдери, є одним з популярних. Існує навіть кілька його найменувань, які виробляють різні фірми.

Для чого людині потрібен тестостерон?

Тестостерон — це гормон, що виробляється статевими залозами і залозами. Перш за все, він забезпечує статеві ознаки, як у чоловіків, так і у жінок. Під його впливом у хлопчиків в пубертате ламається голос, росте волосся на статевих органах і під пахвами, збільшується м'язова маса. Саме це властивість і цікавить спортсменів бодібілдерів, що проходять курс єнантат соло.

Тестостерон став застосовуватися і в атлетики, і триборстві, завдяки тому, що він не тільки збільшує м'язову масу, але робить людину фізично витривалий. Тому в залежності від частоти та інтенсивності тренувань, деякі спортсмени не проходять курс енантата, а роблять лише одну ін'єкцію один раз в тиждень. Саме стільки препарат може перебувати в організмі.

Однак препарат, як і будь-які ліки, має побічні ефекти. Через здатність затримувати рідину, може підвищуватися тиск, виникати набряки, до того ж це додаткове навантаження на нирки. Через андрогенних властивостей тестостерону можуть з'являтися акне, знижується здатність чоловіка до запліднення. Тепер зрозуміло, чому єнантат курс можна проводити тільки під контролем лікаря, особливо якщо є протипоказання.

Для тих, хто вирішив пройти курс енантат тестостерону, рекомендовано розпочати з 250 мг, одна ін'єкція в тиждень. Це робиться для того, щоб відстежити небажані ефекти. У досвідчених спортсменів іноді доходить і до 1000 мг. Існують програми застосування препарату в залежності від досвіду спортсмена. Вона може бути як монокомпонентного, тобто використовується тільки тестостерон, так і полікомпонентних, в поєднанні з іншим стероїдів.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.