Застосування пептиду igf-1 в спорті

Застосування пептиду igf-1 в спорті

Препарат igf-1 (ИГФ-1) — один з популярних пептидів. Він стимулює набір маси м'язів за рахунок інсуліноподібний фактор росту. Цей пептид — модифікація природної форми гормону росту — досить швидко просувається в спортивних колах. До того ж, при його використанні не виявлено побічні ефекти, що зробило його ще популярнішим серед спортсменів. Єдиний виняток — гіполікемія при перевищенні дозування.
Igf-1 прискорює синтез білка і уповільнює процес його руйнування, а також позитивно впливає на метаболізм людини, що сприяє досягненню видимих ​​результатів.

В даний час все більше набирає популярність препарат gf-1lr3. Він відрізняється більшою анаболічну активність. До того ж у нього велика здатність викликати гіперлазіческую активність під час навантажень, що в основному рідко досягається в ході звичайних тренувань. Цим він, як і igf-1, заробляє позитивні відгуки, якщо правильно його застосовувати.
Дозування для однієї ін'єкції — 50 мкг; курс — 4 тижні. Вводити інсуліновим шприцом в м'язову тканину до початку тренування і після її закінчення. Причому після тренування ввести його потрібно якомога швидше, адже так можна досягти максимального анаболічного ефекту.

Очікуваний ефект:
— Посилення росту м'язів;
— Потужний пампінг під час тренувань;
— Зниження рівня жирової маси;
— Збільшення апетиту;
— Гіперплазія клітин м'язів;
— Зміцнення кісткових тканин.

Пептид igf-1 не залежить від їжі, тому строгих обмежень в дієті немає. Однак оскільки основна функція препарату — зростання нових клітин, слід включити в раціон більше їжі з великим вмістом білка, а також амінокислоти — бажано безпосередньо до або під час тренування. Це призведе до синтезу білка в м'язових тканинах за рахунок припливу до них крові, що підвищить рівень «доставки» амінокислот в м'язи.
Таким чином, igf-1 є гарною підмогою в досягненні високих спортивних результатах, особливо у бодібілдерів. Дотримуючись правил дозування, прийому і дотримуючись правильно розрахованому курс можна не тільки мінімізувати шкоду для організму, але і отримати велику користь.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.