«Заборонені плоди» в професійному спорті

«Заборонені плоди» в професійному спорті

Спорт і допінг є двома нероздільними поняттями, які є, були і будуть завжди. Не дивлячись на запеклу боротьбу зі стероїдами в спорті, багато як відомі, так і початківці спортсмени не гребують вживати анаболіки, що стимулюють вироблення в організмі тестостерону.

Щорічно в світі проводиться більше 200 тис. Тестів на допінг, 5% яких дають позитивний результат. Медики вважають, що це абсолютно не дивно, адже спортсмени вичерпали межі фізичних можливостей близько 40 років тому. Найбільшу популярність придбали стероїди в спортивній гімнастиці і середовищі bodybuilding, адже від них безпосередньо залежить успіх спортсмена.

«Випадкові» стероїди в професійному спорті

Найкращі результати знаменитого тенісиста Андре Агассі навряд чи вмістяться на одній сторінці. Перемоги на Олімпіаді і блискучі успіхи в 46 турнірах характеризують талант Агассі краще будь-яких слів. І ніхто б не здогадався про допінг, якби не одкровення тенісиста в вживанні потужного стимулятора метамфітаміна на сторінках власної автобіографічної книги, яка в 2009 роки викликала бурхливий скандал в АТР.

Спочатку, під час тесту АТР, спортсмен заявив, що наркотик потрапив в організм випадково, коли випив воду з пляшки свого в майбутньому звільненого асистента. Потім з'ясувалося про навмисне прийнятті наркотику, однак, за словами Андре, причиною тому було зовсім не бажання домогтися спортивного успіху, а тодішні проблеми в особистому житті.

Вживання стероїдів в спортивних єдиноборствах можна розглянути на прикладі мексиканського боксера Еріка Моралеса, який завоював не один серйозний титул. Після матчу, що відбувся в 2012 році, в крові Моралеса були виявлені заборонені препарати — жіросжігателі, потрапляння яких в організм спортсмен пояснював неякісними продуктами, але все ж боксер отримав дискваліфікацію на 2 роки.

Пристрасті спортивних зірок

Часте виявлення стероїдів в легкій атлетиці є однією з причин, по якій багато хто вважає, ніби в даній дисципліні найчастіше використовується допінг. Так, в 2005 році був анульований навіть світовий рекорд Тіма Монтгомері, що пробіг 100 м за 9,78 с в результаті виявлення в крові спортсмена стероїдів.

Викритих в допінгу спортсменів більш ніж достатньо, і ось деякі зі знаменитих імен:
— Художні гімнастки Аліна Кабаєва та Ірина Чащина;
— Чемпіони Станіслав Ємельянов і Катерина Костецька;
— Футболіст Єгор Титов і велогонщик Денис Галимзянов;
— Великий Бен Джонсон.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.