Як з'явилися стероїди

Як з'явилися стероїди

Завдяки правильному поєднанню тренувань з прийомом стероїдів з вашим тілом відбудуться неймовірні зміни і незабаром Ви не впізнаєте себе в дзеркалі.

Спочатку стероїди застосовувалися в медицині до людей мають порушення обмінних процесів в організмі для лікування атрофії м'язів, Даний препарат штучно допомагає організму виробляти тестостерон. Вперше такі препарати були синтезування в Німеччині в період з 1930 по 1940 рр. Наступна хвиля застосування препаратів доводиться на 1950-року. У ці роки спортсмени масово почали вживати стероїди для поліпшення своїх показників, що призводило їх до перемоги на змаганнях. Після того, як дане явище набуло масового характеру, обществанность заборонила вживання даної групи препаратів на змаганнях. Це вважалося не професійно. З тих пір і до цього дня перед змаганнями спортсменів перевіряють на наявність в крові стероїдів. У разі, якщо препарат виявлений, спортсмена не допускають до участі в змаганні.

Наступним етапом став випуск нової групи анаболічних препаратів. Їхньою метою виробництва було ефективне використання силових програм на світових чемпіонатах і олімпіадах. В наслідок цього, не дивлячись на не великі розміри країни, з року в рік німці займали перші місця змаганнях. Незабаром після цього, а саме з 1982 року, МОК став брати аналіз у спортсменів на наявність тестостерону в крові. У разі якщо його рівень тестостерону в 6 разів перевищував рівень епітестостерон, тест вважався позитивним. їх вживання було заборонено в професійному спорті. Але німецькі спортсмени знали, що на треті добу після прийому тестостерона він випаровується, але результат залишається. І довгий час було загадкою для громадськості, як німецькі спортсмени продовжували займати призові місця на змаганнях без допінгу. І тільки в кінці 80-х років ХХ століття спливла правда. У той же час було зроблене відкриття. Для того щоб не втратити вагу, людям, хворим на рак та СНІД необхідно приймати анаболіки.

Опитування, проведене в інтернеті показав, що стероїди широко використовуються серед важкоатлети і бодібілдерів, а так само майже 100% опитаних сказали, що анаболіки будуть далі використовуватися в спорті. Найважливіше, що вони допомагають поліпшити здоров'я людей, що хворіють на рак, СНІД, після опіків і інших болезней.Історія анаболіків пишеться як спортсменами, так і медиками і по сей день.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.