Як зменшити ефект відкату після курсу прийому стероїдів

Як зменшити ефект відкату після курсу прийому стероїдів

У практиці бодібілдингу часто зустрічається таке явище як відкат. Феномен відкату — це процес зниження (втрати) м'язової маси після прийому курсу анаболічних стероїдів. Цей процес триватиме близько місяця після завершення курсу. Втрата маси є небажаним феноменом, до того ж він особливо яскраво проявляється при вживанні анаболічних препаратів у великій кількості (при неправильній дозуванні і неправильно складеному курсі).

Як же зменшити або попередити відкат? Зробити це можна за допомогою простих і зрозумілих дій: грамотне складання курсу, прийом блокаторів картізола (препарати, що знижують рівень катаболізму), зменшення інтенсивності тренувань в половину після закінчення курсу, вживання не менше 250-ти грам білка в добу і проходження пкт (послекурсовая терапія ).
Послекурсовая терапія (пкт) — комплекс заходів (препарати і спортивні добавки), спрямованих на мінімізацію побічних ефектів і ускладнень після проходження курсу прийому стероїдів. Пкт спрямована на відновлення нормального гормонального фону людського організму і боротьбу з феноменом відкату. Крім того, вона є профілактикою ряду інших побічних ефектів (фемінізація і т.д.). В якості основних і додаткових компонентів пкт виступають різного роду препарати, такі як інгібітори ароматази, блокатори естрогенових рецепторів, хоріонічний ганадотропін, каберголін, тестостероновая бустери, омега-3 жирні кислоти, гормони росту та інші.

Тепер може виникнути таке запитання: після прийому яких стероїдів немає ефекту відкату? Існує ряд стероїдних препаратів з мінімальними побічними ефектами, багато хто з них можуть також позитивно впливати на імунну систему, знижувати рівень катаболізму, підвищення витривалості і т.д. Нижче будуть наведені приклади деяких з них:
— Анабол — таблетки високого анаболічного змісту. Швидке вплив Наносять мінімум шкоди печінки.
— Нандролон феніл форте — ін'єкційний препарат. Широко застосовується для затримки кальцію в організмі і для загоєння травмованих зв'язок, сухожиль. Стимулює активний синтез білка.
— Данабол — таблетки для стрімкого зростання м'язової маси, підвищення витривалості і силових показників. Прискорює синтез білка, зміцнює кістки і підвищує апетит.
— Анаполон-50 — потужний анаболик. Сприяє підвищенню фізичних характеристик і швидкої гіпертрофії м'язів. Знижує рівень глобуліну.

У статті було розглянуто питання про феномен відкату. Наведено способи боротьби з ним, зокрема: правильне дозування, використання відповідних препаратів, правильне складання курсу і послекурсовая терапія. Дуже важливо стежити за своїм здоров'ям, проходити медичне обстеження і отримувати консультації лікаря. Так спортсмени можуть нанести собі мінімальний збиток при застосуванні стероїдних препаратів.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.