Як швидко і ефективно накачати прес

Як швидко і ефективно накачати прес

Накачаний прес — своєрідний еталон, один з основних показників здорового і красивого спортивного тіла. Багато людей задаються питанням про те, як же швидко і максимально ефективно накачати м'язи живота.
Перш за все, потрібно наполегливо і регулярно тренуватися, адже без терпіння і відповідального підходу до самого себе про підтягнутий живіт можна просто забути. Після першої спроби «кубики» відразу не з'являться, тому не варто впадати у відчай і закидати вправи.
Тож почнемо. Перш за все варто згадати про харчуванні. Слід споживати низькокалорійні продукти, щоб забезпечити стабільне зниження жирової маси в області живота. Потрібно менше вживати такі продукти: солодощі, борошняне і жирне м'ясо (свинина і т.д.).
Прес потрібно качати комплексно, тобто опрацьовувати всю групу м'язів.

Комплекс основних вправ для преса:
— Підйоми тулуба. Виконується лежачи на підлозі, руки знаходяться за головою, ступні притиснуті до поверхні підлоги. Виконується підведення і опускання торса на підлогу. Розвиває косі і прямі м'язи живота, а також згиначі стегна.
— Згортання тулуба. Виконується на підлозі. Руки за головою, ноги підняті і злегка зігнуті в колінах. На вдиху піднімаються плечі і рухаються назустріч колін, тулуб згортається в сторону. Після опускання робиться видих. Розвиває прямі і косі м'язи живота.
— Бічні підйоми тулуба. Виконується лежачи на боці. Ноги лежать прямо, не відриваючись від статі. На вдиху потрібно підняти тулуб, згинаючи тіло в боці. Після повернення в початкове положення зробити видих. Розвиває бічні (косі) м'язи тулуба.

Вище представлений основний комплекс простих вправ для накачування преса, які можна виконувати вдома. Якщо є можливість відвідувати спортзал — ваші можливості на багато збільшаться — додаються тренажери (вертикальна лава, турнік, римський стілець, тренажери та ін.). Це розширить і спектр доступних для виконання вправ. Тренування слід проводити 3-4 рази в тиждень. Кількість сетів — від 1 до 4, повторень — від 8 до 16. Поступово навантаження можна слід збільшувати.
Як скоро у вас з'являться «кубики» — питання спірне. Це залежить як від індивідуальних особливостей окремо взятого організму (рівень метаболізму, статура тощо.), Так і від вихідної комплекції людини (фізичні параметри до початку тренувань). В основному на накачування м'язів живота йде від декількох тижнів до півроку. Інтенсивно і регулярно тренуючись, а також приклавши вольові зусилля, можна досягти бажаних результатів.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.