Як привернути увагу дівчат

Як привернути увагу дівчат

У кожної молодої людини в житті настає такий момент, коли не хочеться вже довго засиджуватися у компа, або телевізора, а хочеться подорослішати. Стати мужнім, дорослим. Познайомитися з дівчиною своєї мрії, радіти її присутності, бродити вечорами під місяцем, здійснювати заради неї подвиги, героїчні вчинки ...
Але раптом виявляється, що в молодому ослабленому інтернетом організмі катастрофічно не вистачає ресурсів, не те щоб бути героєм, а навіть щоб підняти улюблену на руки. Ось тут і приходить усвідомлення своєї слабкості.
Але не будемо так песимістичні, все можна виправити! Головне мати мету і бажання її досягти.
Поділюся секретом, як привернути увагу протилежної статі. Як говорив відомий полководець: беріть на вус, у кого немає вусів, беріть на вуха, виростуть вуса — перемотати. Тепер серйозно і про наболіле.

Коли приходить усвідомлення того, що твоє тіло слабо, та й зовнішність то в цілому не ідеальна, ні в якому разі не треба впадати в депресію. Є шикарна альтернатива- спортзал. За статистикою 85% дівчат при першому контакті з молодою людиною першу увагу звертають на його статуру. Відбувається це на інстинктивному рівні. Самі, в природі, завжди вибирають сильного і здорового самця, як варіант батька для продовження роду. І тільки оцінивши, наскільки міцно складене тіло у потенційного жениха, звертають увагу на його зовнішність. Навіть якщо у вас є які-небудь недоліки (як вам здається) на обличчі, міцний накачаний торс цілком їх компенсує.
Почніть своє нове життя з чистого аркуша. Підніміться, обтрусіть від замкнутого простору і бігом в спортзал. Крім шикарного тіла, ви придбаєте силу духу, виробите в собі прагнення до досягнення результатів, підвищите, перш за все, свою самооцінку і, до того ж, придбаєте нових друзів, в особі однодумців.

Можу запевнити — як тільки вам почне подобатися той новий хлопець, який підморгне вам в дзеркалі, він почне подобатися і всім оточуючим. Адже тепер він не кволенький невпевнений у собі хлюпик, а що відбувся і силою і духом чоловік. Завжди перемагає найсильніший. Ваше щастя, хлопці, в ваших руках.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.