Як правильно накачати м'язи верхньої половини тiла

Як правильно накачати м'язи верхньої половини тiла

Як відомо, жінки люблять очима, але навряд чи знайдеться така представниця слабкої статі, що не оцінила б красивого сильного м'язистого чоловічого тіла. Тому для чоловіків дуже важливо знати, як правильно накачати м'язи.

Щоб правильно накачати м'язи необхідно слідувати декільком основним правилам:

1. Правильне поєднання праці і відпочинку. По максимуму викладатися 2 в тиждень з інтервалом в 48 годин. В інші дні можна перевантажувати себе фізичними навантаженнями.

2. Перед початком тренування обов'язково 5-10 хвилин присвятити розігріваються кардіо-вправ

3. Тривалість тренування не більше 45-50 хвилин, з перервами на 90 секунд між підходами.

4. Навантаження слід збільшувати поступово. Якщо людина без попередньої фізичної підготовки, починати потрібно з більш легких комплексів вправ, поступово збільшуючи їх обсяг.

5. Обов'язкове дотримання регулярності тренувань.

6. Вкрай важливо знати, як правильно харчуватися, щоб накачати м'язи. В меню повинна бути їжа, багата вуглеводами і білками і необхідно щодня випивати не менше двох літрів чистої джерельної води.

Як накачати м'язи грудей

Найкраще для цієї групи м'язів підійдуть віджимання, присідання зі штангою, жим лежачи з закладом гантелей за голову. При цьому дуже важливо правильне дихання: глибокий вдих носом і повільний видих через рот.

Як накачати м'язи рук

М'язи плеча найкраще розвивають удари по боксерській груші. Для збільшення обсягу біцепса відмінно підійде піднімання гантелей і згинання рук зі штангою стоячи, підтягування на перекладині з хваткою «молот» (долонями до себе).
Для трицепса кращим варіантом будуть віджимання на брусах, підняття передпліччя при зігнутих в ліктях руками, французький жим.

Як правильно накачати м'язи спини

Для цього слід зробити упор на підтягування на штанзі зі схрещеними ногами, підняття гантелей і штанги в нахилі, розгинання спини з положення тіла на животі, зафіксувавши нижню половину тулуба.

Але не варто сподіватися на миттєвий результат. Розвиток м'язів вірніше половини тулуба тривалий і трудомісткий процес. Тут дуже багато залежить від дотримання правил тренувань і грамотного фахівця, який зможе підібрати індивідуальний режим занять.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.