Як правильно набирати масу

Як правильно набирати масу

Багато людей, які відвідують тренажерний зал, прагнуть набрати масу. Але не всі зможуть це здійснити. У цій справі є певні нюанси, які ми і розглянемо.
Зазвичай програма набору маси включає наступний перелік дій:
1. Зменшення фізичних навантажень, тривалий відпочинок і сон;
2. Не застосовувати алкоголь, каву і сигарети;
3. Збалансоване калорійне харчування;
4. Калорійні перекушування.
Калорійне харчування є основою прогресу в цьому питанні. Найбільша кількість білка містить м'ясо. Краще звертати увагу на яловичину і курку, так як в них на відміну від свинини перебувати жир в меншій кількості. Добре в раціон включити рибу, яйця, молоко, сир. Не зайвими будуть овочі і фрукти. Сон має тривати не менше 8-9 годин, вдень теж потрібно відпочивати. Ці дві умови є для організму найважливіші.

Однак і при всебічному розгляді виявляється, що ці питання є частиною проблеми «як набрати масу», ви розраховуєте — за рахунок жиру або за рахунок м'язів. Не завжди недолік жиру призводить до недостатнього вазі. Якщо м'язи не розвинені, то для їх зміцнення і нарощування необхідні силові вправи. Програма тренувань на масу може бути різною як для жінок, так для чоловіків, В цілому ж потрібно індивідуальна програма. Але все-таки основними принципами будь-якої програми будуть вправи для груп м'язів з обтяженнями. Такі заняття проводять регулярно два рази на тиждень. По суті відбуваються міні-травми в м'язах, за рахунок цього м'язи ростуть. І на це слід піти.

Дослідження свідчать, що якщо Ви будите вичавлювати штангу швидко і різко, то береться велику вагу. Однак це не впливає на ріст м'язової маси. Щоб збільшити м'язову масу потрібно, щоб за будь-якої траєкторії руху снаряда трималося напруга. Крім того важливо рівне дихання, тоді організм працює ефективно. Дотримуйтеся рекомендації, що найважча частина вправи проводитися, коли спортсмен видихає.

В даний час всі спортсмени, що займаються бодібілдингом, використовують спеціальні препарати для набору маси. Це амінокислотні і протеїнові комплекси, креатин, гейнери, а також і препарати спортивної фармакології. У бодібілдингу найбільш відомий амінокислотний комплекс ВССА, найбільш вживаний протеїновий комплекс — протеїн. Креатин — це безпечна добавка в харчуванні спортсменів, які намагаються збільшити свою масу. І нарешті — гейнери — вуглеводно-білковий препарат, особливо важливий для набору м'язової маси.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.