Як досягти бажаних фізичних пропорцій?

Як досягти бажаних фізичних пропорцій?

Останнім часом, все більша кількість людей бажають мати привабливу фізичну форму. У містах відкриваються нові фітнес центри, білборди рясніють рекламою у вигляді накачаних людей. Однак покупка абонемента аж ніяк не гарантує вам бажаний результат.

Найчастіше новачків хвилює питання, як накачати всі групи м'язів, щоб виглядати пропорційно розвиненим. Відповіддю на це питання є програма тренувань на всі групи м'язів, залишається лише визначитися з порядком тренувань. Для ефективного розвитку всього тіла на початковому етапі раціонально застосувати кругові тренування. Кругові тренування на увазі собою інтенсивне заняття в тренажерному залі, при цьому використовує цільове навантаження на кожну групу м'язів. Зазвичай на початку тренування навантажують найбільші м'язові групи, такі як ноги, спина, груди, при цьому використовуючи одну вправу. В кінці тренування навантажуються менші м'язові групи: біцепс, пучки дельтоподібних м'язів, трицепс, м'язи преса. На кожну групу використовується одне-два вправи, в 4-5 підходах на 8-12 повторень, цього достатньо, щоб м'язи отримали навантаження для зростання.

Як накачати всі м'язи, використовуючи базові тренування? Базові тренування включають в себе три основних вправи, в яких задіяні всі групи м'язів. А саме присідання, станова тяга, жим штанги лежачи. Вважається, що новачкам перші 2 роки необхідно дотримуватися такої програми для найбільш ефективного набору м'язової маси. У базових вправах використовуються важкі ваги, при цьому крім основної цільової групи, в достатній кількості виходять навантаження м'язи стабілізатори. Тренування з великими вагами повинна проходити в ідеальній техніці, так як ризик отримання травми дуже великий. При цьому тривалість тренування повинна становити не більше години з розминкою. В процесі тренінгу необхідно поступово збільшувати ваги на снарядах, щоб організм, ні звикав до навантаження. Тому базова тренування є тренуванням на всі групи м'язів.

Тренування на всі групи м'язів повинна підкріплюватися правильним режимом. Який включає в себе сон протягом 8-10 годин, для повного відновлення м'язів, адже м'язи ростуть не на тренуваннях, а під час відпочинку. Також важливу роль в накачуванні м'язів відіграє правильне збалансоване харчування. Основою зростання м'язової тканини є білок, споживати який атлет повинен в розмірі 2г білка на кг. ваги. Варто також приділити увагу вуглеводів, які дають енергію для занять в тренажерному залі, їх споживання має становити в розмірі 4-5 г на кілограм ваги. Саме при дотриманні всіх умов, ви досягнете бажаного результату.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.