Все про стероїди. тестостерон

Все про стероїди. тестостерон

Тестостерон чоловічий гормон, який виробляється в організмі для росту м'язової маси, прискорення обміну речовин і навіть збільшення загального показника працездатності. Стероїд ж це штучний аналог гормону, завдяки якому бодібілдери набагато швидше накачуються, оскільки він сприяє швидкому відновленню організму після кожного тренування. Так, існує кілька видів стероїдів, які використовуються в світі спорту для різних цілей. Це, в першу чергу, стероїди для росту м'язів, головне призначення яких полягає в тому, щоб у людини якомога швидше відбувалося збільшення м'язової маси. При цьому існують ще й стероїди на масу, і після їх регулярного використання людина просто набирає вагу, який потім вже трансформує в м'язи. Останнім часом почали розділяти стероїди для м'язів на ще дві групи, з огляду на ефект, який вони дають людському організму. Це анаболічні і андрогенний стероїди. Перший вид найчастіше застосовують для тих, хто тільки почав займатися в тренажером залі, адже анаболічні стероїди для новачків дають бажаний поштовх все м'язові тканини починають посилено рости, в той час як андрогенний стероїди впливає скоріше на вторинні статеві ознаки чоловіки додають обличчю мужність, волосся починає швидше рости і так далі.

На сьогоднішній день, як показує статистика, стероїди для сили найпопулярнішим препаратом серед бодібілдерів, оскільки вони дають можливість домогтися бажаного результату в найшвидші терміни. Однак при виборі того чи іншого виду препарату варто враховувати багато факторів, такі як вікова категорія, загальна фізична підготовка організму, а також той результат, якого ви хочете добитися. Адже дуже сильні стероїди, дія яких починається буквально з першого разу їх використання, а і більш слабкі, застосовувати які потрібно набагато довше, щоб побачити помітних зрушень. Загалом, якщо ви вже переступили рубіж повноліття, то для вас немає ніяких обмежень по прийому даних препаратів.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.