Все про деканоат

Все про деканоат

У наш час анаболічні стероїди користуються в сфері бодібілдингу найбільшою популярністю, адже з їх допомогою можна набагато швидше набрати м'язову масу і надати їй потрібний обсяг. Одним з таких медичних препаратів є нандролон Деканоат (Deca). Як показує статистика, саме його властивості стимулюють ріст м'язів, що корисно не тільки в період так званого «міжсезоння», але і перед посиленою підготовкою до змагань.

Курс Нандролона Деканоат для кожного підбирається індивідуально, виходячи з уже наявною м'язової маси спортсмена, а також таких показників, як його вік і тривалість відвідування тренажерного залу. В основному, бодібілдери приймають цей медичний препарат внутрішньовенно протягом десяти тижнів, після чого роблять невелику перерву. Для такого курсу вибирається стандартна дозування — нандролон 200. Її цілком достатньо, щоб вже через кілька уколів відчути результат. Така кількість потрібно вводити, як правило, кілька разів на тиждень.

Перед тим як купити нандролон Деканоат, порадьтеся зі своїм особистим тренером на предмет того, чи є вам сенс у вживанні цього препарату. Великої шкоди він здоров'ю нанести не може, але якщо його приймати не правильно, то у спортсмена можуть почати з'являтися багато побічних реакцій, починаючи з запаморочення закінчуючи болями у всьому тілі. Купити нандролон можна в будь-якому спеціалізованому магазині у постачальників медичних препаратів, які користуються великою популярністю в світі бодібілдингу. І нандролон деканоат ціна буде варіюватися в залежності від дозування препарату, яку ви для себе підберете разом з тренером. У будь-якому випадку, нандролон купити ніколи не пізно, вам потрібно просто вирішити для себе, наскільки великий м'язової маси ви хочете, а також встановити для себе оптимальний курс і почати прийом цього препарату.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.