Вплив алкоголю на ріст м'язів

Вплив алкоголю на ріст м'язів

Пропонуємо спробувати розібратися в питанні: наскільки негативно впливає вживання алкоголю на розвиток і ріст м'язової маси.
Почнемо з алкоголю. Діюча речовина — етанол. Відноситься до розряду психотропних речовин, за своєю дією завдає непоправної шкоди організму і надає придушення і гноблення ЦНС. Але в даному контексті ми будемо розглядати безпосереднє впливу алкоголю на м'язи.
Здавалося б, нічого страшного від одного стаканчика неміцного алкоголю не може відбутися. Тут можна погодитися, нічого істотного, за винятком того, що вважайте, ви пропустили одне тренування. Якщо ви не обмежилися одним келихом, а добре «наклюкався», то ваші показники знизяться настільки, що відновлюватися доведеться не менше двох тижнів. Якщо ж спиртовмісні препарати приймати систематично і щодня, навіть у невеликих кількостях, то процес синтезу протеїну прізамедляется десь на 30-40%, в організмі перестає вироблятися гормон росту, падає рівень тестостерону і підвищується рівень естрогену.

Думаємо, всім відомо і те, що при прийомі алкоголю, в процесі метаболізму, з організму виводиться велика кількість рідини, включаючи вітаміни А, В, С, кальцій та інші корисні речовини, і завжди настає, так званий «сушняк» з ранку. Це недолік рідини в організмі або зневоднення. Вода, як джерело живлення, є важливим фактором у побудові мускулатури, а її відсутність робить м'язи «дубовими». Вони втрачають обсяг і форму, поступово руйнуються, так як сповільнюються процеси відновлення і анаболічні процеси також.
Якщо все ж, з якоїсь причини, у вас виникла необхідність прийняти спиртне, слід пам'ятати, що необхідно одночасно в якості «закуски» використовувати продукти в яких міститься білок. Після випитого не варто в найближчі два дні відвідувати спортзал. Мало того, що не буде абсолютно ніякого ефекту від тренування, ви ще можете і спровокувати руйнування м'язових волокон.
Намагайтеся в ці два дні пити велику кількість мінералки, для відновлення необхідного рівня рідини в організмі.

Для людей, які вирішили вести спортивний спосіб життя, алкоголь є найлютішим ворогом, пам'ятайте про це, інакше всі старання і результати залишаться непоміченими.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.