Відомі бодібілдери і стероїди, які їм допомагали!

Відомі бодібілдери і стероїди, які їм допомагали!

Вивчаючи питання допінгових препаратів, стає цікаво: які ж стероїди використовували відомі спортсмени-бодібілдери і в яких кількостях? Заглибившись у вивчення цієї теми напрошується висновок: майже всі «ветерани» цього спорту (90%) значно перевищують допустиму дозу.
Що вважати за краще для досягнення швидких результатів? Величезні дози стероїдних препаратів, або їх використання протягом більш тривалого часу? Питання відкрите для кожного, а чи варто?

Розкриваючи тему, пропонуємо ознайомитися які стероїди задіяли майстри — професіонали силового атлетизму, які і сьогодні можуть дати «фору» молодим спортсменам.

Курс стероїдів Майкла Ментцера:

Готуючись до московських Олімпійських ігор в 1980 р, Майк Ментцер приймав тільки «Дианабол» 20-30 мг на добу, 4-6 тижневим курсом, з закінченням перед початком змагань. Сам атлет не тримав в таємниці які стероїди і в якій кількості він їх використав. У той час це була гігантська доза препарату.

Майк Ментцер виступав у важкій вазі, мав вагою 113 кг, і зростанням в 173 см. Приголомшує! Чи не правда?

«Залізний Арні» Арнольд Шварценеггер

Арні віддавав перевагу Діанаболом (по 50 мг на добу) і Примі (по 600 мг на тиждень) .Удачная комбінація, яка призвела Шварценеггера до успіху.
Несхожим зі Шварценеггером препаратом користувався ще один велетень — Серхіо. Атлет, з усіх препаратів віддавав перевагу «Деці» (по 200 мг на тиждень) плюс маленька порція «Винстрола» (20 мг в день).

Вибір Френкі Зена зупинився на «Деці» і «Примі» при дозуванні 100 мг на тиждень. Будучи досвідченим атлетом він не розмінювався на дрібниці, вважав за краще виключно кращі стероїди, розбираючись в препаратах Френкі дбайливо ставився до свого здоров'я. Прислухайтеся!

Питання здоров'я був головним і для значущого культуриста 60-х Дейва Дреппера.
Будучи серйозною людиною, його вибір припав на «Винстрол» (дозування 25 мг на добу). Здоров'я — перш за все, це серйозно.
Ще один серйозний атлет того ж часу Ларрі Скотт вибрав для себе «Дианабол». Він ділив 10 таблеток на кілька прийомів на добу. Все шістдесяті Ларрі Скотт задіяв виключно цей препарат.

Природно, ці імена вам знайомі. Зверніть увагу, чемпіони використовували невелику дозу. Задумайтесь!
Арнольд Шварценнеггер сказав: «Краще, якщо ви побудуєте фізичну базу за допомогою стероїдів, а не на їх основі».

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.