Відновлення природного виробництва тестостерону

Відновлення природного виробництва тестостерону

Тестостерон — це чоловічий статевий гормон, який бере активну участь у розвитку чоловічої репродуктивної системи. Обмін речовин і статевий потяг також безпосередньо залежить від правильного синтезу цього гормону. Нормальний рівень тестостерону дозволяє вберегти чоловіка від появи зайвої ваги і захворювань серцево-судинної системи. На жаль, сучасна медицина стала активно застосовувати штучний тестостерон і перестаралася.
Чому пригнічується виробництво тестостерону?
Спортсмени для нарощування м'язової маси, збільшення витривалості тіла і сили опорно-рухового апарату використовують стероїдний гормон — тестостерон, що вводиться штучно. Саме він може пригнічувати вироблення в організмі природного тестостерону. Навіщо, якщо гормон і так в достатній кількості вводиться в тіло? В наслідок порушення природного виробництва цієї речовини погіршується потенція, виникають проблеми з потягом і обміном речовин.

Як відновити природне вироблення тестостерону?

Відновлення тестостерону важливо для чоловічого здоров'я, стабільної статевої функції, активної інтимного життя. По-перше, слід зменшити прийом стероїдних препаратів, що стимулюють ріст м'язів або вибирати ті з них, які найменш пригнічують природне виробництво тестостерону в тестикулах (спеціальні органи синтезу тестостерону). Також можна застосовувати антиандрогенні препарати, які повністю запобігають пригнічення. Побічний ефект — припинення інтенсивного м'язового зростання, але для здоров'я на це варто піти.

Медичні препарати, які відновлюють природне утворення тестостерону, вже поширилися по всьому світу. Це Цитадрен, Аримидекс, Кломед і інші лікарські препарати, дія яких спрямована на видалення з організму придбаного тестостерону і стимуляцію природного синтезу. Красиве сильне тіло для чоловіка важливо, але здорове функціонування організму — запорука справжнього успіху.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.