Умови для росту м'язів

Умови для росту м'язів

Все більше людей звертаються в тренажерні зали, сподіваючись тут незабаром наростити м'язову масу, але їх переслідує розчарування. Швидкого накачування м'язів швидше за все не вийде. Рельєфною фігури хочуть багато, але швидкість і якість росту м'язів залежить від якоїсь складової тренувань, способу життя і харчування, є в усьому свої специфічні нюанси.

Відзначимо наступні важливі умови для зростання м'язової маси. Це достатня калорійність харчування, потім тривалий сон і, звичайно ж, така техніка виконання вправ, яка дозволяє опрацювати кожну потрібну м'яз.

Якщо візьмемо проблему в цілому, то виділимо таке харчування для росту м'язової маси, яке дозволяє включити природні і штучні фактори росту м'язів. Правильне харчування для атлета — це білкові продукти. Їх в раціоні повинно бути 20-30%. Однак потрібно вживати в їжу продукти, що містять вуглеводи (55-65% від усього прийому їжі). Крім того важливі і жири, але вони в раціоні складають 10-15% раціону. До принципам правильного і раціонального харчування можна віднести часте і дробове харчування, обов'язково харчуватися перед тренуванням (за кілька годин) і після тренування (можна через півгодини), застосування стероїдів.

До традиційних продуктів для росту м'язової маси відносять червоне м'ясо, курячу грудку, сьомгу, яйця, молоко, сир, горіхи, пророщену пшеницю, коричневий рис. Ще важливим компонентом харчування є фрукти, цільнозерновий хліб, часник.

Однак, якщо у вас астенічний статура, то поряд з ретельними тренуваннями, важливо застосовувати препарати для росту м'язової маси. Це так звані стероїди — активні речовини, найчастіше біологічного, але є і рослинного походження, що роблять істотний вплив на організм. Існує дуже велика кількість препаратів, які застосовуються як важливий засіб нарощування м'язової маси, які необхідно підібрати під «ключ» організму. Це протеїни, креатин, гейнери, незамінні кислоти, спортивні вітамінно-мінеральні комплекси, гормональні препарати.

Механізм дії гормональних стероїдів укладений на введенні в організм штучним шляхом гормону тестостерону. До них можна віднести феноболин в ампулах, застосовуваний строго за приписом лікаря, метандростенолон в таблетках, метиландростендіол в таблетках, ретаболін в ампулах, силаболин в ампулах і інші.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.