Туринабол — якісний оральний стероїд

Туринабол — якісний оральний стероїд

Туринабол по праву визнаний одним з найбільш найбільш якісних оральних стероїдів, випускається Молдавської фірмою «Балкан». Даний препарат наділений рядом переважних відмінностей від інших схожих аналогів. Найголовніша відмінність туринабола — цей стероїд дуже якісно нарощує суху м'язову масу. При вживанні препарату атлет набирає чудову мускулатуру, при цьому не накопичуючи рідина в м'язах.

Кричав Туринабол Україна в ідеалі призначений тим, хто стикається з застосуванням стероїдів в перший раз. Від даного препарату, як правило, не спостерігається ніяких побічних казусів. Туринабол дозволяє спортсменові нарощувати дуже щільну і пружну мускулатуру, яка надалі без особливих зусиль зберігається і після періоду застосування препарату.

На курсі препарат дозволяє набрати до 7 кг сухої м'язової маси. В період прийому цього анаболічного стероїду атлет, крім стрімкого росту м'язів, отримує хороший приріст до силових показниками. По закінченню курсу, вже через три тижні Туринабол не ловиться на допінг-контролі.

Для початківця атлета денна доза не повинна перевищувати 4-х таблеток в день, тобто 40 мг препарату. Для повноцінного курсу до Туринабола новачки можуть взяти щось з ін'єкційних стероїдів: наприклад, Болденон (400 мг на тиждень) або нандролон (200 мг на тиждень).

Стареньким в сфері бодібілдингу до Туринабола можна вибрати щось з видів Тренболона або ацетат, енантат. У підсумку отримуємо курс з хорошим ефектом спалювання жиру і зростанням виключно сухий м'язової маси тіла.

Туринабол ціна — одне з найпривабливіших пропозицій нашого магазину спортивного харчування. Туринабол купити Ви можете, скориставшись послугами нашого магазину.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.