Туринабол соло

Туринабол соло

Туринабол — це досить ефективний і безпечний анаболічний стероїд. Андрогенна активність препарату вкрай низька і становить 50% від тестостерону. Туринабол в бодібілдингу використовують для нарощування м'язової маси. Його ще багато скорочено називають Турик. Даний препарат за своїми властивостями і структурою нагадує метандростенолон. Однак на відміну від метану приріст м'язової маси відбувається повільніше. Але в цьому є свій плюс. Ефект відкату у Турик, при прийомі його соло, відсутня і м'язи остануться з Вами після припинення прийому препарату. Туринабол НЕ ароматизується в організмі, що значить не підвищує рівень естрогенів і не вимагає послекурсовой терапії. Однак при відсутності ароматизації м'язова маса росте повільніше. Препарат не викликає затримки води в організмі, а значить м'язова маса буде ярковираженним пружна і тверда. Туринабол здатний незначно пригнічувати рівень власного тестостерону (20-30%), але після закінчення прийому препарат його рівень відновлюється. Туринабол також використовують для сушки м'язової маси. Під час прийому туринабола відзначається підвищення сексуального потягу як у жінок, так і у чоловіків.
Препарат дуже ефективний і безпечний, з цього його дуже часто вибирають новачки для старту.

Дозування препарату:
Оптимальне дозування для досвідчених спортсменів становить 30-50 міліграм на добу.
Для початківців, підлітків і жінок дозування становить 20 міліграм.
Прийом препарату слід розділити на 2 прийоми для того, щоб рівень гормонів залишався стабільним.
Курс Туринабол соло триває від одного до двох місяців.

В курс з Туринабола нерідко включають Тестостерон енантат або Сустанон. Такий курс в середньому триває 6 тижнів. Енантат скасовують першим.
Відгуки про Туринабол Соло говорять про те, що препарат дійсно ефективний і безпечний. Не викликає побічних ефектів при дотриманні дозувань і тривалості курсу. Слід пам'ятати, що як і будь-який оральний препарат він здатний чинити негативний вплив на печінку.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.