Цітомель — за і проти

Цітомель — за і проти

Цітомель, як потужний засіб для спалювання підшкірних жирів

Якщо мова йде про спалювання підшкірних жирів у спортсменів, то цітомель є одним з найбільш сильних і швидкодіючих препаратів. Маючи в своєму складі речовину ліотеронін, яке є хімічним еквівалентом гормону щитовидної залози трийодтироніну, цітомель здатний в рази прискорити обмін речовин людського організму. При чому стимулюється не тільки метаболізм білків, жирів і вуглеводів, а й прискорюється процес ліполізу.
Ефект від цитомеля настільки сильний, що спортсмену, який його приймає, не потрібно навіть турбується про дотримання особливих дієт і обмеження свого денного раціону.

Як слід приймати цитомеля?
Оскільки ліотеронін є гормоном, необхідно чітко слідувати правилам його застосування з метою уникнення порушення правильно роботи щитовидної залози.
Дуже важливо плавно починати і так-же плавно припиняти курс прийому даного препарату. На старті, професіонали рекомендують приймати не більше 25 мкг в день і поступово підвищувати дозування на ті ж 25 мкг кожні 4 дні. Також необхідно ділити денну дозу препарату на 3 рівних частини, приймаючи по одній вранці, вдень і ввечері.

Не варто перевищувати дозування препарату в 100 мкг, а також затягувати курс на термін понад півтори місяці, так як занадто тривалий прийом ліотероніна здатний привести до гіпофункції щитовидної залози. З таким діагнозом спортсмену доведеться все життя жити на спеціальних препаратах, що компенсують її роботу.
При занадто високій добовій дозі даного гормону, у спортсменів можуть проявлятися такі побічні ефекти, як прискорене серцебиття, здавлене почуття в області грудної клітини, тремор рук, мігрень, рясне потовиділення, нудота, діарея і навіть психічні розлади. Помітивши хоча-б один з перерахованих вище симптомів, необхідно плавно знизити денну дозу прийому препарату.

Підбиття підсумків
Таким чином, цитомеля є найпотужнішим засобом для сушки культуристів, адже його дія обумовлена ​​значним посиленням обмінних процесів людського організму. При професійному підході, ризик від прийому даного гормону можна звести до мінімуму, а результат буде видно вже в перші тижні його вживання.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.