Цикли на масу: основи

Цикли на масу: основи

Одним з найбільш популярних в колі бодібілдерів і пауерліфтеров способом набору м'язової маси використання так званих циклів. Циклирование особливе планування тренувань, яке має на увазі своєрідний розподіл інтенсивності навантажень протягом кожного циклу.

В період тренування по «циклам» використовуються максимальні ваги з невеликою кількістю повторень в кожному підході. Один такий цикл може тривати від трьох до восьми тижнів, а іноді і більше.
Перш за все варто згадати про харчуванні, адже даний тип тренінгу вимагає величезних витрат енергії, а зростання м'язів залежить від своєчасного і правильного прийому їжі. Слідкуйте за тим, щоб калорійність вашого раціону була підвищена на 10-15% в порівнянні з нормою, а також слідкуйте за пропорціями нутрієнтів. Рекомендоване для росту м'язів кількість білка близько 1.5-2 г на кілограм ваги тіла, проте якщо ви прагнете до зростання сухої м'язової маси, можна довести кількість до 2.5 г на кг. Жири близько 30% від загальної калорійності, залишок калорій вуглеводи.

Повернемося до циклам. В основному, така система передбачає три дні занять в спортзалі (іноді чотири). Суть полягає в наступному: один тиждень спрямована на роботу з максимальними вагами і інтенсивність, рекомендований число повторень в сетах шість. Якщо ви можете зробити більше, рекомендується збільшити вагу снаряда.
Другий тиждень зменшує інтенсивність, щоб м'язи відповідним чином: відпочили; тримали себе в тонусі.
Третя Тиждень повертається до своєї первісної інтенсивності тренінгу.

У четрирехдневной системі тренувань: 2 і 4 тиждень менше навантажені ніж перша і третя. Таким чином (на другий і четвертому тижні), м'язи мають можливість відпочити і не втратити досягнутого результату.
Запобіжні заходи. Слідкуйте за своїм харчуванням і давайте м'язам досить відпочинку це дозволить уникнути такого явища, як перетренованість. Також, цикли не слід використовувати новачкам. Їм слід спочатку займатися за відповідною програмою, а потім вже обтяжувати себе такою великим навантаженням, як при циклировании.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.