Тренування зі стероїдами

Тренування зі стероїдами

Бодібілдинг великий спорт великих людей. Один з найбільш доступних і, одночасно, один з найдорожчих видів спорту в світі. Правильний бодібілдинг приносить здоров'я, дарує впевненість, робить дисциплінованим. Щоб стати бодибилдером, потрібно пройти важкий довгий шлях, але для початку потрібно купити абонемент в тренажерний зал. Більшість бодібілдерів приймають спеціальні препарати, так звані стероїди.

Стероїди в бодібілдингу дуже важливі і складають основу цього спорту. Стероїди і бодібілдінг- це два нерозлучних слова. Застосування стероїдів в бодібілдингу прийняло загрозливі розміри. Але перш за все для нас культуристів важлива правда! Сьогодні лікарі та вчені роблять різкі і необґрунтовані заяви, перебільшуючи небезпеку стероїдів і роздмухуючи її до вселенських масштабів. Таке спотворення істини ганьбить обличчя нашого спорту, нібито штовхає спортсменів на застосування смертельних допінгів.

Ось чому я вирішив опублікувати інтерв'ю з доктором Хосе Антоніо, одним з провідних фахівців в області спортивної фізіології. Він провів серйозні дослідження впливу андрогенів на чоловіків (основних споживачів цих препаратів). Висновки, які він зробив, здатні вразити будь-кого. Доктор стверджує, що стероїди абсолютно безпечні, як наприклад протеїнові порошки, але при цьому діють в 100 разів ефективніше. Тільки круглий ідіот може вірити, що стероїди смертельно небезпечні! Давайте відразу розглянемо пару-трійку головних питань.

По-перше, скільки людина в світі застосовувало і застосовує стероїди? Мільйон, два, а то і три. Помер хтось виключно через стероїди? Скажімо, від передозування? Ні, таких випадків не було. Як же приймати стероїди?

1 курс стероїдів Метан соло не повинен бути більше трьох місяців з подальшим 3 місячною перервою.

2 курс: немає необхідності переходити на більш потужні препарати, краще ще раз провести пару раз соло курси (метану). Подальший прийом залежить від зростання ваших м'язів, можна почати комбінувати кілька препаратів. На сьогоднішній день немає вагомих доказів, які б підтвердили «смертельну» небезпеку стероїдів. Бодібілдинг заснований на них.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.