Чим накачатися новачкові?

Чим накачатися новачкові?

Сьогодні, атлетам, які стурбовані проблемою набору маси, пропонуються різні анаболічні курси для новачків. Відповідно виникає питання, який з них більш ефективний і має менше побічних ефектів. У цій статті будуть розглянуті найбільш популярні варіанти анаболічних курсів для новачків.

курс №1

Винстрол + Дека — найкращий курс для початківців атлетів. Має мінімальну кількість побічних ефектів і дає прекрасний ефект у новачків, оскільки на початковій стадії тренувань їм ще не потрібні сильніші анаболіки. Стандартний курс для новачків включає в себе Віністрол 50 мг щодня (можливий варіант через день) плюс Дека 200 мг на тиждень. Грандіозного приросту маси, правда, чекати не варто, так як дані стероїди погано утримують воду в організмі. Однак той вага, який набереться, буде якісний. Так само незаперечним плюсом є істотне поліпшення силових показників.

курс №2

Прімовер курс (Примоболан + Винстрол) є однією з найбезпечніших відомих комбінацій стероїдів, можна сказати, що від нього немає побічних ефектів. Дозування становить Віністрол 50 мг через день і Примоболан 200 мг раз на тиждень. Однак даний курс для новачка має один недолік — висока вартість препаратів. Однак потрібно погодитися, що здоров'я дорожче грошей, тому на стероїдах економити не варто. Примоболан у вигляді ін'єкцій утримує воду в організмі, відповідно відбувається значне зростання сили і маси. Існує так само Примоболан в формі таблеток, проте використовується він в основному більш досвідченими атлетами в період змагань (оскільки він не затримує воду).

курс №3

На закінчення відзначимо анаболічний курс Оксандролон + Андриол, який так само дуже хороший для початківців спортсменів. Значно збільшує силу, дає тільки якісний приріст ваги. Все це досягається без значних впливів на вироблення свого тестостерону. Дозування становить Андриол 240 мг + Оксандролон 25 мг на добу. Недоліки аналогічні прімовер курсу — висока вартість препаратів.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.