Чи можливо накачати м'язи за тиждень?

Чи можливо накачати м'язи за тиждень?

Як накачати м'язи за тиждень? Все частіше це питання можна почути на просторах інтернету. Безліч новачків бажають почути ту саму секретну формулу успіху, яка дозволимо їм придбати бажану фізичну форму за маленький проміжок часу.

Професійні атлети з великою часткою іронії відповідають на такі питання. Не дивно адже щоб досягти гарного результату, необхідні роки старанних тренувань. Однак на питання як швидко накачати м'язи відповідь послідує.

 

Для досягнення максимально швидкого результату необхідно в першу чергу скласти грамотну програму тренувань. Найчастіше використовується триденний спліт з поділом базових м'язових груп і відносно невеликих. Програма тренування для швидкого накачування м'язів розділяється на три дні. У перший день тренуються ноги і плечі, другий день спина — біцепс, третій день груди — трицепс. Тренування проходять з перервою в один день, одна м'язова група не тренується частіше, ніж раз на тиждень.

Ці правила допоможуть вам швидко накачати м'язи. Настільки важливим крім тренувань є харчування. На тренуваннях людина руйнує м'язи, і для їх відновлення необхідно будівельні матеріал, у вигляді білка і вуглеводів для енергії. Також для досягнення швидкого результату необхідно якомога більше відпочивати, щоб організм, не витрачав енергетичні запаси. Тільки дотримуючись спортивний режим, який включає в себе тренування, харчування і відпочинок можна досягти бажаного результату в найкоротші терміни. Для прискорення процесу накачування м'язів бажано застосування спортивного харчування, яке допоможе швидше відновлюватися і ефективніше тренуватися.

Ключовими продуктами стануть протеїн бажано найвищого ступеня очищення, амінокислотні комплекси, BCAA, а так само креатин для відновлення, комплекс вітамінів і мінералів, креатин, предтренеровочний комплекс для підвищення витривалості на тренуваннях. Всі ці складові при правильному застосуванні і дотриманні суворого режиму дадуть відповідь на питання як швидко накачати м'язи.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.