Сустанон в спорті

Сустанон в спорті

Sustanon вдає із себе високоеффектіфний стероїдний препарат з яскраво вираженими анаболічнимдією і низькою активністю андрогенної. Цей препарат поєднує в собі чотири види тестостерону, різні за тривалістю своєї дії: пропіонат, деконоат, фенилпропионат і ісокапроат. Препарат випускається у формі розчину для ін'єкцій. Препарат Сустанон ефективно допомагає наростити м'язову масу. Ароматизація практично відсутня, проте може збільшитися рівень естрогенів. З цієї причини рекомендується додати в курс до Сустанону антіестрогени, щоб запобігти негативним реакції організму. Так же препарат володіє кровотворних ефектом. Це означає, що кількість еритроцитів у крові збільшується, а м'язи і органи краще забезпечуються киснем. Завдяки такій дії значно збільшується витривалість організму і відчувається прилив сил. Сустанон соло також здатний підвищити лібідо спортсмена, а для жінок цей препарат протипоказаний.

Курс Сустанона складається з ін'єкцій по 250-500 міліграм один раз в тиждень. Якщо під час прийому відзначаються підвищена чутливість до компонентів препарату і проявляються побічні ефекти, то потрібно припинити прийом препарату.
По закінченню курсу Сустанона слід почати послекурсовую терапію (ПКТ)

Сустанон може викликати такі побічні ефекти як збільшення молочних залоз, гінекомастія, відкладення жиру за жіночим типом і найстрашніше атрофія яєчок. Перетворення тестостерону в дигідротестостерон може спричинити за собою акне, облисіння за чоловічим типом і збільшення простати.
Відгуки про сустанона говорять про те, що більшість спортсменів, які приймали препарат задоволені його ефектом. Завдяки препарату відбувається якісний приріст сухої м'язової маси. У той же час препарат доступний і за ціною і за поширеністю.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.