Стромбафорт — якісний анаболічний і синтетичний стероїд

Стромбафорт — якісний анаболічний і синтетичний стероїд

Стромбафорт — це якісний анаболічний і синтетичний стероїд. Він створений на основі гормону Станозолол. Стероїд став першим препаратом, який користується величезною популярністю у спортсменів. Причиною є помірне андрогенну дію. Це дозволяє використовувати стероїд в предсоревновательний період. Стромбафорт має хороші відгуки від атлетів завдяки безлічі переваг і достоїнств. До них належать такі: зменшення ризику виникнення побічних ефектів через незадержіванія води в організмі, є енергостимулятором, що дозволяє спортсменові більше викладатися на тренуванні.

Також СТАНОЗОЛОЛ проявляє і інші корисні властивості: сприяє харчуванню кісток кальцієм, уповільнює виведення з організму не тільки води, а й азоту, калію і сірки. Для людей, які страждають ожирінням стероїд сприяє зменшення накопичення жиру під шкірою. Стромбафорт дуже популярний і у бодібілдерів. Цей стероїд дозволяє швидко і якісно наростити м'язову масу. Хоча судячи з відгуків і особливостям стероїду не рекомендується приймати жінкам.

Стромбафорт використовується в різних цілях, тому прийом препарату відрізняється в різних випадках. Спочатку рекомендована доза становить 10 — 20 мг на добу. Підтримуюча доза — 5 — 10 мг (½ — 1 таблетка) на добу. Потім більш оптимальне дозування стероїдного препарату Стромбафорт — 40 мг в день. Стероїд часто комплектують з іншими препаратами. Найбільш часте застосування з оксандролоном, нандролон, Норетандролон і оксиметолон.

Відгуки про Стромбафорт і його опис свідчать про безпеку продукту. Дотримання інструкції знижує до мінімуму прояв побічних ефектів. Якщо приймати стероїд тривалий час, то можуть з'явитися болі в зв'язках і суглобах. Тому потрібно бути акуратним і не приймати препарат більше ніж шість тижнів. Можна додатково приймати нандролон, який захищає зв'язки і суглоби від ушкоджень.

Побічні ефекти можуть виникнути через прийом підробленого Стромбафорта. Наш сайт забезпечує тільки оригінальними препаратами. В на Ви можете купити Стромбафорт з гарантією якості і оригінальності.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.