Історія створення анаболічних стероїдів. Звідки вони до нас прийшли?

Історія створення анаболічних стероїдів. Звідки вони до нас прийшли?

Анаболічні стероїди — це комплекс речовин, дія яких спрямована на посилення анаболічних процесів, що відбуваються в організмі людини. Вони мають радий властивостей (поліпшення і прискорення набору м'язової маси, зростання і т.д.), що зробило препарати даного типу дуже популярними в колі спортсменів, а особливо в бодібілдингу.
Анаболічні (андрогенні) стероїди спочатку були створені як ліки для лікування тестостерону недостатності і коригування загального гормонального фону.

Почалося все ще в 19-му столітті, коли вчені почали стрімко розвиватися і намагатися вивести чисто хімічну формулу гормону росту. Таким чином, вже в 20-му столітті — в 1935-му році — Ернст Лакер отримав кристалічну форму гормону і назвав її Тестостерон.
Леопольд Ружичка в 1939 році отримав нобелівську премію за винаходи способу видобутку тестостерону з холестерину.
Спочатку синтезований тестостерон погано засвоювався в чистому вигляді, тому з'явилися його пропіонати (розчини тестостерону в пропионовой кислоті), що дозволяло вводити його за допомогою ін'єкцій.

Анаболічні стероїди є найбільш подібними тестостерону за хімічною структурою, так як є його похідними. Вони розвивають синтез білка, корисних речовин і гормону росту в організмі людини. Виділяється два ефекту, що викликаються препаратами даної групи: андрогенний і анаболічний.
Андрогенний ефект надавав позитивний вплив на чоловічий організм: сильніше виявлялися чоловічі риси тіла і посилювалася статева активність, що часто застосовувалося в лікарській практиці. Анаболічний же ефект дозволяв прискорити процес росту м'язів за рахунок синтезу гормону росту. Практично всі анаболічні стероїди мають андрогенів ефектом.
Завдяки своїм властивостям, стероїди набули популярності не тільки в медичній сфері, але і в спорті. Така популяризація сприяла проведенню нових досліджень в даній сфері — створення нових препаратів, поліпшення їх корисних властивостей, мінімізація шкоди, відновлення після прийому, профілактика та інше. Це дозволило анаболічних стероїдів зайняти свою нішу в спортивній сфері, ставши найпопулярнішим засобом для поліпшення фізичних даних людини.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.