Стероїдні курс — з чого почати?

Стероїдні курс — з чого почати?

Багато починаючі спортсмени стикаються з дилемою: як накачати мускулатуру? У новачка два шляхи: або наполегливі тренування, які вимагають чимало фізичних зусиль, або стероїди. Однак процес прийому анаболіків не такий простий, як здається з першого погляду. І якщо вибрати неправильно стероїдні курси на масу і рельєф, то результат може бути невтішним. Ми пропонуємо вашій увазі керівництво, як грамотно вибрати стероїдні курси для новачків. Складатися раціон повинен за спеціальними правилами.

Курс № 1

У найперший, простий курс входять 400-500 міліграм тестостерона Тестостерона Енантат або ципионата 2 рази в сім днів. Загальна тривалість — вісім-дванадцять тижнів. Перерва між курсом прийняття повинен становити стільки ж. Під рукою завжди повинні бути блокатори естрогену. Рекомендуються нолвадекс 20мг або кломид (п'ятдесят міліграмів на день) в разі, якщо виникнуть ознаки гінекомастії. Головне достоїнство цього курсу — оперативний набір м'язової маси. Недолік — затримка рідини в організмі.

Курс № 2

Популярні стероїдні курси для початківців з комбінуванням метану і деки. Тривалість прийому — вісім тижнів. При цьому дека починає діяти тільки до третього тижня. Формула прийому: метан по 30 мг щодня (чотири прийоми), надролон деканоат по двісті міліграм в день (один укол). Останні чотирнадцять днів приймайте виключно метан. Але пам'ятайте, що можуть виникнути і побічні ефекти — тривале вживання метану вантажить печінку. Після закінчення прийому рекомендується використовувати тамоксифен, кломид і провирон.

Стероїдні курси № 3

Непогана комбінація — станазолол в поєднанні з нандролоном деканоатом. Суттєвого приросту м'язової маси не буде, але результат вийде якісним — додасться сила і витривалість. Загальна тривалість курсу становить сім тижнів. При цьому перші п'ять тижнів можна комбінувати. У день вживається 20-30 міліграмів станозолола. У тиждень — двісті міліграм нандролона деканоата. В останні чотирнадцять днів — виключно станозолол.

Після як мінімум трьох обміну, можна почати на стероїди для просунутих і на стероїдні курси для сушки тіла.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.