Стероїди і здоров'я спортсмена

Стероїди і здоров'я спортсмена

При неправильному використанні стероїдів здоров'я спортсменів може значно погіршитися. Найбільший вплив вони надають на печінку, нирки, гормональну і нервові системи, мозок, На початку тренувань в організмі вистачає власного тестостерону для посилених тренувань. Даний препарат слід приймати лише на останньому етапі вдосконалення тіла. Якщо ж рано почати вживання стероїдів здоров'я тільки погіршиться, а саме синтез тестостерону може бути не тільки утруднений, але і зовсім знизитися. Порушення в організмі можуть спостерігатися навіть при правильному його застосуванні. Тому дуже важливо знати про його шкоду.

Існує думка, що, якщо діяти за принципом "береженого Бог береже і приймати стероїди не надто часто і в невеликій кількості, шкоди не буде. Але слід пам'ятати, що організм, звикаючи до допомоги, може розучитися виробляти власні гормони в потрібній кількості. Поставити все на свої місця буде дуже складно. Спортсмени можуть збільшувати дозу препарату через неефективності його використання, в наслідок чого виникають негативні наслідки. Слід дуже ретельно підходити до вибору стероїдів, щоб не нашкодити своєму здоров'ю.

В наслідок застосування препарату може спостерігатися облисіння, з'явитися проблеми зі шкірою. Серед побічних ефектів так само зустрічаються такі: порушення роботи серця і нервової системи, не приємне дихання, нудота і блювота, хвороби мозку, печінки, нирок, рак. Препарат викликає аномалії насіння, впливаючи на гіпофіз і викликає порушення сексуальної діяльності.

Дані побічні ефекти не можна однаково застосувати до кожного організму. Кожна людина унікальна і препарат може і зовсім не викликати побічних ефектів, або викликати більшість з них. У будь-якому випадку, кожен з нас зацікавлений в збереженні свого здоров'я.

Дуже важливо пам'ятати, що різко припиняти прийом препаратів категорично не можна. Знижувати дози прийому препарату слід дуже плавно, так як організму потрібен час, щоб знову почати виробляти потрібну кількість тестостерону самостійно. Різко припинивши прийом препарату, Ви збільшуєте ризик виникнення побічних ефектів.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.