Стероїди: протипоказання і рекомендації

Стероїди: протипоказання і рекомендації

Анаболічні стероїди стимулятори або ж замінники тестостерону. Як зрозуміло з сказаного вище, стероїди або стимулюють секрецію, або ж замінюють гормон росту. У спортивній практиці стероїди використовуються для спалювання жирів і набору якісної м'язової маси в короткі терміни. Дана стаття буде присвячена протипоказань і рекомендацій в застосуванні стероїдів.

Для початку розглянемо, чого слід очікувати від грамотного застосування стероїдів: Активне зростання м'язів; Спалювання жиру; Збільшення силових показників і витривалості; Збільшення рівня гемоглобіну в крові; Зміцнення кісткових тканин; Підвищення імунітету.

Всього цього можна досягти при правильному складанні курсу прийому фармакологічних препаратів і дотриманні тренувальної програми.
Тепер же розглянемо протипоказання. Насамперед слід зазначити, що стероїди протипоказані особам, які не досягли 25 років. В іншому випадку, прийом стероїдів може негативно вплинути на баланс гормонів і розвиток особистості. Крім того, стероїди вкрай протипоказані жінкам: побічні ефекти від застосування анаболічних засобів позначаються на них серйозніше.
Протипоказано самостійне збільшення дозування препаратів або продовження курсу. Ці речі повинні бути строго підконтрольні програмі.
Вкрай протипоказано скасовувати або відкладати послекурсовую терапію.

Тепер про рекомендації. Стероїди можуть бути рекомендовані людям, у яких порушена секреція власного гормону росту, в зв'язку з чим може сильно сповільнюватися зростання м'язової маси і порушуватися багато інших функцій організму.
Рекомендується використовувати ін'єкційні препарати вони і діють швидше, і безпечними для організму.
Рекомендується регулярно проходити медичне обстеження, щоб стежити за станом свого здоров'я.

Тепер розглянемо очікувані наслідки неправильного прийому анаболічних препаратів: Акне; Мускулинизации; Психологічна залежність; Облисіння; Проблеми з печінкою, артеріальним тиском і нирками.

Як висновок можна сказати, що застосування стероїдів не чимось небезпечним, якщо дотримуватися всіх рекомендацій і вживати їх в розумних дозах. Правильно склавши курс і послекурсовую терапію, можна значно підвищити свої можливості, а результат просто здивує.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.