Стероїди: міфи і реальність

Стероїди: міфи і реальність

Стероїди комплекс препаратів для набору маси м'язів, придбання витривалості та інших необхідних для спортсмена факторів. У той же час, вони зайвим приводів для обговорення в засобах масової інформації, в спортзалі і просто в якийсь компанії. Природно, що таке не може не сприяти обростання теми міфами й домислами, які найчастіше виникають у наслідок елементарного незнання предмета. Причому не мають рації бувають як противники стероїдних препаратів, так і їхні прихильники

Отже, міфи про стероїди і їх розвінчання її величність реальність. Почнемо.

Ні, стероїди не зроблять з людини монстра з перекачаними і непропорційними м'язами. Не варто забувати, що застосування даної групи препаратів на увазі і відповідну систему тренувань, так що кожна група м'язів опрацьовується в міру і на стільки, на скільки це потрібно.

Ні, стероїди не дадуть миттєвого результату. Ці препарати стимуляторами або його заступниками гормону росту в організмі людини, а з цього випливає, що без тренувань і дієти з мертвої точки не зрушиш.

Ні, м'язова маса, набрана за допомогою стероїдів, не марною або малоефективною. Набір маси м'язів первинне завдання стероїдів, але також вони підвищують витривалість і силу, допомагають переходити на більш важкі ваги і так далі.

Стероїди не зруйнують імунну систему. Навіть навпаки: деякі препарати здатні зміцнити імунітет і підвищити якість ряду функцій організму.

Ні, наслідки прийому стероїдів не неминучими. Для мінімізації шкоди та запобігання проявам побічних ефектів існують такі незамінні речі, як консультації у лікарів, грамотна дозування, правильно складений курс і, власне, послекурсовая терапія. Належну повагу до цих речей і дозволяє багатьом спортсменам відчувати себе після курсу стероїдів цілком добре.
Можна досягти успіхів як зі стероїдами, так і без них. Йти на курс рішення кожного і абсолютно добровільним. Скільки людей стільки й думок, проте головне впевненість у своєму виборі і знання того, на що йдеш. Відповідальний підхід і все-ціла відданість своїй справі здатні творити чудеса. І якщо такий Ваш підхід до спорту і до стероїдів Ви, знаючи всі аспекти їх застосування, можете досягти небачених раніше висот.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.