Стероїди для жінок

Стероїди для жінок

На даний момент жінки в спорті беруть участь не в меншій мірі активно, ніж чоловіки. В наш час коло любителів здорового способу життя сильно розширився, з'явилися нові можливості для людей будь-якої статі і віку.
Серед таких можливостей можна виділити і стероїди — в основному штучні замінники або ж стимулятори гормону росту і тестостерону. Вони дозволяють в більш короткі терміни набрати м'язову масу, знизити рівень підшкірних жирових відкладень і так далі. Ефект від стероїдів може бути різний — залежить від їх цільового призначення.

Але яку ціну можуть заплатити жінки за використання гормональних препаратів? Для початку можна сказати, що вживання жінками стероїдів може призвести до мускулинизации. Мускулинизации — вона ж вирилизация — явище, яке представляє з себе процес придбання жінками вторинних чоловічих статевих ознак, таких як огрубіння голосу, зміни рис обличчя, оволосіння (ріст волосся за чоловічим типом), формування чоловічої фігури та інше.
Виходячи з цього, жінкам не варто застосовувати довгі ефіри тестостерону, Станозолол, Тренболон, Дростанолон і ряд інших препаратів. Їх слід замінити нормованої дозуванням анаболічних стероїдів: метенолон, оксандролон, болденон, тестостерону пропіонат та інші. Варто зазначити, що для жінок дозування будь-якого подібного препарату повинна бути нижчою, ніж у чоловіків і повинна поєднуватися з правильною послекурсовой терапією. В іншому ж випадку можна завдати шкоди своєму здоров'ю, в тому числі і ускладнення пологів.

Стероїди протипоказані, при вагітності, індивідуальної несприйнятливості і в ряду інших випадків, таких як проблеми із загальним гормональним фоном, проблеми з тиском та інше ... Бажано приймати подібні препарати вже народили дівчатам, щоб уникнути подальших проблем з пологами в зв'язку з перебудовою організму. До того ж народжували жінки легше набрати м'язову масу і скидати зайвий жир — ці процеси проходять у них простіше, та й дозування при цьому потрібна набагато менша.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.