стероїд Дека

стероїд Дека

Стероїдний препарат «Дека» відомий в спортивному середовищі понад 50 років. Його популярність серед бодібілдерів всіх країн обумовлена ​​тим, що «нандролон» активно насичує м'язові клітини азотом. Високий вміст азоту дозволяє клітинам виробляти величезну кількість білка. Але це відбувається тільки, якщо організм отримує достатньо калорій і протеїну.

Чому ж варто Купити Деку? Якими перевагами перед іншими володіє препарат?

1. Деку купити варто тим спортсменам, які мріють про миттєве підвищення сил організму і збільшення маси м'язів. При прийомі препарату відзначається підвищений скупчення рідини, що допомагає бодибилдеру формувати пружний рельєф м'язів. Підвищений обсяг рідини в тканинах допомагає знизити хворобливі відчуття в суглобах у бодібілдерів. А в деяких випадках Дека стероїд і зовсім прибирає болю при тренуваннях.

2. Стероїди дековий групи впливають на кортизол, зменшуючи його кількість в тканинах (сполучних і м'язових). Тому Деку (нандролон) рекомендується пити в процесі підготовки до змагань.

3. «нандролон» можна приймати особам, які страждають від хвороб печінки, що обрадує багатьох атлетів, які перенесли хворобу Боткіна.

Зазвичай в тиждень спортсмену рекомендується приймати 200-600 мг. Не варто перевищувати максимальну дозу — це може привести до появи побічних ефектів, не приносячи кращого результату. Не варто приймати і менш, ніж мінімальна рекомендована доза — препарат не зробить потрібного анаболічного дії. Деку можуть приймати початківці бодібілдери — це відмінний базовий препарат, який можна комбінувати з іншими стероїдами (Сустанон, Метан). Новачкам рекомендується приймати не менше 200 мг, але і не більше. Якщо ви не знаєте, де купити Деку, звертайтеся до нас! У нас тільки оригінальні препарати, а як їх правильно комбінувати, підкажуть наші консультанти.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.