Станозолол в бодібілдингу

Станозолол в бодібілдингу

Станозолол антагоністом прогестерону. Це стероїдних препарат анаболічну дії. Він унікальним препаратом, там як має 5 бензольних кілець, в порівнянні в анаболічних препаратами з 4-ма кільцями. Станазолол малоефективно допомагає набрати м'язову масу, проте він сприяє виведенню зайвої рідини і жиру з організму, покращує венозну прорисованности і створює прекрасних рельєф. Він посилює апетит і сприяє значному приросту сили і енергії для роботи з великими вагами. Станазолол в таблетках здатний підсилювати дії препаратів, що вживаються в курсі з цим препаратом. З цього поєднуючи цей препарат з препаратами для нарощування м'язової маси, можна швидко досягти чудовим результатів.
Станозолол для жінок може бути небезпечним, оскільки може викликати вірилізацію і маскулізацію при нехтуванні дозуванням. Однак, не дивлячись на це, він широко використовується серед спортсменок і дає прекрасні результати при дотриманні дозувань.

курс Станозолол
Станозолол соло найчастіше використовується під час сушки бодибилдерами з зайвим вмістом жиру в організмі. Оптимальним дозуванням як соло препарату 30 міліграм щодня. Досвідчені спортсмени можуть збільшувати дозування до 50-75 мг в день, однак тижнева дозування не повинна перевищувати 500 мг.

Станозолол побічні дії
Препарат дуже безпечним препаратом і рідко викликає серйозні побічні ефекти. При неконтрольованому прийомі препарату можливе висушування тканин і як наслідок розрив зв'язок і м'яких тканин. Так само можливе підвищення артеріального тиску, Анке, облисіння за чоловічим типом, порушення функції печінки. Однак при помірному вживанні і комбінуванні з препаратами, здатними усунути побічні ефекти, можливо уникнути побічні дії.

Відгуки про Станозоле кажуть, що це прекрасний препарат для сушки і збільшення показників і сили і витривалості.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.