соматотропний гормон

соматотропний гормон

Соматотропний гормон або його ще називають соматотропіном (СТГ) — це препарат з потужним анаболічним дією. Це гормон, що відноситься до сімейства пептидів і проводиться передньою долею гіпофіза. Цей гормон відповідає за лінійне зростання — зростання в довжину.
Раніше Самотропін використовувався виключно в медичних цілях. Його вводили дітям, підліткам з порушенням розвитку, що відстають в зростанні, з нервовими розладами. Так само ярмо використовують для лікування деяких старечих заболеваній.однако останнім часом Соматотропний гормон стали широко використовувати в спорті, а зокрема в бодібілдингу.
Його стали використовувати спортсмени з усього світу. бодібілдери використовують його для формування м'язистого, по справжньому громіздкого тіла. Прийом гормону сприяє синтезу білка і збільшує період його розпаду. Крім того він є жиросжигателем і сприяє розщепленню підшкірного жиру. Так же препарат Соматропін володіє антикатаболическим ефектом, що запобігає руйнуванню м'язів при великих силових навантаженнях. Завдяки тому, що препарат запобігає виведення кальцію і сприяє його засвоєнню. Це знижує травматичність під час тренувань. Обидва ці фактори дозволяють працювати в великими вагами, збільшують витривалість.
Під час прийому Соматотропного Горма збільшуються не тільки м'язи, але і кістки і внутрішні органи.

Однак надмірна кількість соматотропіну в організмі може привести до наступних побічних ефектів:
— Збільшення інсуліну і як наслідок зниження цукру в крові.
— Акромегалія;
— Компресійного-ішемічна невропатія або тунельний синдром
— Підвищення артеріального тиску;
— Порушення функцій щитовидної залози;
— Скупчення рідини в м'язах.
При помірних дозах цих побічних ефектів можна уникнути.

Оптимальне дозування препарату становить від 10 до 20 ОД на добу. Курс соматропін повинно тривати не менше трьох-чотирьох місяців.
Відгуки про Соматропін вкрай позитивні. Всі спортсмени, які брали його залишилися задоволені результатом і відзначають, що їм вдалося уникнути побічних ефектів при нормальних дозах.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.