Сигарети і бодібілдинг

Сигарети і бодібілдинг

Всім відомо, що спортсмени ведуть здоровий спосіб життя. Але іноді в засобах масової інформації раз у раз проскакують фотографії знаменитостей з сигаретою або сигарою в роті. Що це? Імідж, згубна звичка або одноразова тяга, не завжди відомо, але одне можна стверджувати сміливо: курити — здоров'ю шкодити.
Можна ще уявити в уяві, як спортсмен (на вигляд купа м'язів) повернувшись зі спортзалу, потрапляє на вечірку, запалює дорогу сигару і з важливим і пафосним виглядом курить. Одноразове вживання дози нікотину, отриманої від якісного тютюну не сильно відбивається на стані м'язової маси. Але зовсім інша справа щоденне вживання нікотину, шляхом куріння звичайних сигарет. Сигарети в усьому світі виробляють з низькосортних видів тютюну, який крім нікотину, ароматизаторів та інших шкідливих хімічних добавок, які згубно впливають на організм, містить величезну кількість отруйних організм хімічних сполук.
Всі знають, що при фізичних навантаженнях м'язових тканин для достатнього розвитку вкрай необхідна киснева підживлення. При забрудненні легких тютюновим димом доступ кисню до тканин обмежується і отруюється окисом вуглецю, яка змішується з киснем. В результаті кисневе голодування не дає відчутних результатів в процесі тренування. Рідкі смоли осідають в легенях і в кров надходить отрута уповільненої дії, який провокує пульмонологические захворювання, а також серцево судинні.
Як правило, з'являється задишка, частішає серцебиття. Дані прояви куріння негативно відбиваються на тренувальному процесі, знижується витривалість, сповільнюється виділення гормону росту, так необхідного спортсменам, відбуваються зміни в структурі тканин, руйнування м'язових волокон.

Така шкідлива звичка, як куріння, цілком переборна. Адже якщо є сила духу і прагнення удосконалювати своє тіло, приділяти багато часу на заняття в залі, вдосконалення навичок, значить цілком можливо знайти в собі сили і на боротьбу з тютюнопалінням.
Головне правильно розставити пріоритети і зрозуміти, що здоров'я нам дається один раз. І зовсім нерозумно витрачати його на згубні звички.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.