Що таке Тестостерон енантат

Що таке Тестостерон енантат

Тестостерон енантат — складний ефір натурального тестостерону, є стероїдів тривалої дії. Препарат використовується і в медицині для прискорення росту, а також у складі курсу лікування при деяких онкологічних захворюваннях. У бодібілдингу він використовується для екстремального нарощування м'язової маси.

Тестостерон енантат: як колоти

Препарат відноситься до анаболикам тривалого терміну дії. Як приймати Тестостерон енантат? Можна робити по одній ін'єкції раз в 2-3 тижні і при цьому отримувати стабільну надбавку у вазі. Однак зазвичай практикуються більш часті ін'єкції препарату: 1 раз в тиждень. Саме такий графік викликає просто колосальний приріст маси за рахунок накопичення рідини в м'язовій тканині.

Ефективна доза становить близько 500 мг щотижня. Курс ін'єкцій повинен тривати до 8 тижнів. Потім препарат скасовується. У професійному бодібілдингу дозування препарату ще вище і доходять до 2000—4000 мг щотижня. У цьому випадку в курс додатково включається Гонадотропин, а після закінчення курсу — Тамоксифен (20 мг на добу протягом місяця).

Тестостерон енантат: ефект

Як діє Тестостерон енантат? Атлети, які беруть тестостерон, мають колосальний приріст до маси і різкий приріст сили. Спортивні змагання, де в пріоритеті груба сила, агресивність і ривок — найкраща область застосування енантата. Зайва кількість води робить позитивний вплив на суглоби, зменшуючи болі. З прийомом стероїду практично забувається стан перетренованості. Потужнішим стає пампінг м'язів. Препарат підвищує тонус і прискорює відновні процеси в організмі, посилює лібідо і навіть проявляє себе як гарне чоловіче протизаплідний.

Тестостерон енантат: побічні ефекти

Зловживати препаратом, не дивлячись на всі його плюси, не варто. При його тривалому надходженні в організм, функція вироблення тестостерону власного скорочується. Може з'явитися вугрі на спині, грудях, руках. У новачків може початися часта і сильна ерекція, можливо облисіння, грубіє голос.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.