Що таке данабол?

Що таке данабол?

Данабол стероїдні засіб, що представляє собою класичний варіант використання метандієнону. Даний препарат протягом тривалого часу досить активно і ефективно використовується практично у всіх силових видах спорту. Основою компонентного складу стероїду виступає одне з найбільш потужних речовин даного спектра та призначення Метандростенолон, який найсильнішим стероїдів андрогенного і анаболічного вплив на перебіг процесів у організмі приймає атлета.

Отже, що таке данабол? Синтезований тестостерон, хімічна структура якого модифікована таким чином, щоб істотно збільшити анаболічний вплив і знизити андрогенні властивості.

Данабол: спосіб застосування

Курс данабол соло необхідно підбирати індивідуально і виключно за допомогою кваліфікованого фахівця. Оптимальні показники дозування для атлетів складають до 50 міліграм щодня з тривалістю курсу до восьми тижнів. Якщо курс данабол соло обраний в якості першого досвіду прийому стероїдів, то щоденну дозу і загальну тривалість курсу настійно рекомендується зменшити.

Застосування стероїдного препарату можливо не тільки в якості єдиного засобу, але і в комбінованому поєднанні і іншими лікарськими препаратами з подібними властивостями.

Данабол: побічні ефекти

У разі, якщо курс прийому кошти організований вірно, то побічні ефекти данабол практично повністю виключені. Однак, варто зазначити, що в окремих випадках причиною прояву побічних ефектів може виступати індивідуальна непереносимість одного з компонентів складу.

Фахівцями наголошується, що для більш ефективного засвоєння стероїду і отримання високих результатів, рекомендується поєднувати данабол з естрогенами різного типу.

Відгуки фахівців і приймають атлетів

Відповідаючи на питання, як діє данабол спортсмени відзначають, що дане стероїдні засіб характеризується швидким всмоктуванням організмом, що позначається високою швидкістю досягнення результатів, практично повним виключенням побічних ефектів і так званих відкатів.

У свою чергу, лікарі заявляють про повну безпеку стероїдного кошти при дотриманні пропонуються дозувань і виборі оригінального, якісного продукту.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.