Розтяжка м'язів після тренування

Розтяжка м'язів після тренування

Після виконання заходів по росту м'язів потрібні тренування на розтяжку. Розтягуємо п'ять хвилин ту м'яз, яка була задіяна в роботі. Коли м'яз приймає навантаження м'язові волокна (міофібрили) перетинаються і чіпляються один за іншим. За рахунок зчеплень волокон м'яз тримає навантаження. Коли м'яз розслаблений, то міофібрили розходяться.
Після занять на накачування м'язів м'яз кілька годин знаходиться в робочому стані. Багато хто не знає, як правильно розтягувати м'язи, про це потрібно запитати інструктора або більш досвідченого атлета. В цілому ж потрібно вивчити анатомію основних груп м'язів. При розтягуванні ви робите вправу в сторону, в протилежну тій, в яку м'яз згиналася.

Програма для розтяжки повинна включати в себе десятихвилинну розтяжку тих м'язів, на які була зроблена навантаження. Якщо, наприклад, Ви віджимали штангу лежачи, то потрібно розтягнути грудні м'язи і трицепси. Якщо робилося підтягування — розтяжці підлягають біцепси і найширші.

Розтяжка — важлива умова бодібілдингу. Вчені довели, що сила культуристических заходів залежить від амплітуди коливань. Чим більше амплітуда рухів, тим швидше росте м'яз.

Корисною є статична розтяжка. Протягом 10-20 секунд утримуйте м'яз в розтягнутому вигляді. Пам'ятайте, що приділити увагу розтяжці потрібно не менше п'яти секунд. Динамічна розтяжка шкідлива. Тренажери викликають численне закріпачення м'язів, скорочують амплітуду, а разом з нею і результати тренінгу.

Видів розтяжок багато. Класична програма розтяжки досить тривала, вона може охоплювати цілу годину. Програма для виборчої розтяжки, як уже було сказано вище, включає вправи протягом десяти хвилин після закінчення тренування. Коли людина вже кілька років тренується, то відчуває, де у нього м'яз тягне. Крім того важливо влаштовувати спеціальні тренувальні дні, коли вони цілком присвячені розтяжці. І тільки тоді. Коли тіло отримає гнучкість, можна переходити на повне тренування.

В цілому, на чому в процесі розтяжки атлет зупиняється? Двічі, в перебігу 15 секунд потрібно розтягнути кожен м'яз. Вправи можуть бути скомпоновані на класичні «верхні» і «нижні» м'язи. Така розбивка може не збігатися з Вашої індивідуальної програми тренування, тому можна радикально тут міняти, а ось якщо ви приділяєте цьому заняттю тривалий час, то можна поєднувати ці обидві частини.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.