Розминка перед тренуванням

Розминка перед тренуванням

При інтенсивних тренуваннях людський організм відчуває серйозні напруги і навантаження. Тому хороша розминка перед тренувальними заняттями на кшталт прогріванню автомобіля взимку. Суглоби краще змащуються, сухожилля стають еластичними, а м'язи розтягуються. Крім того, прискорюється кровообіг, організм насичується киснем. Розминка перед тренуванням дозволяє новим клітинам бути міцнішими. Підвищується кількість гормонів в крові. Класифікують такі види розминок: загальна, спеціальна, розтяжка. Загальна розминка підходить для розігріву всього організму. Спеціальна робиться безпосередньо перед конкретними вправами і спрямована на ті групи м'язів, які будуть задіяні в тренуванні. Розтяжка — вправи для м'язів на розтягування.

Тренування з досить великою вагою — це серйозне навантаження для організму. Тому необхідна розминка перед силовим тренуванням. Вона досить невелика, всього п'ятнадцять-двадцять хвилин. Починають розминку з пробіжки протягом п'яти хвилин з прискореннями. Наступним етапом є розминка суглобів: від верхньої частини тіла до ступень. Потім приступаємо до свого роду міні-масажу м'язів. Він складається з розминки і розтирання м'язів. Особливо посилено слід розім'яти м'язи, на які націлена саме тренування.

Останній етап розминки — це вправи з гантелями. Тут також має бути враховувати, що, власне кажучи, Ви будете робити під час тренування.

Всі вправи виконуються інтенсивно. Слід бути добре одягненим, щоб прогрітися.

Тепер слід поговорити про те, що значить правильна розминка перед тренуванням. Єдиної програми для всієї розминки не існує, потрібно враховувати наявні особливості спортсмена. Він підбирає для себе саме той тренувальний комплекс, який найбільше підходить йому, і відповідає поставленим на занятті цілям.

Потрібно чітко уявляти, який результат Ви хочете отримати від тренування: достатній розігрів організму або посилення припливу крові в окремі м'язи, на які буде спрямована навантаження в тренуванні.

Можна провести досить ефективну розминку, якщо спробувати дотримуватися трьох «не»:
· Не намагайтеся прикладати багато сил в кожному русі. Розминка проводиться в середньому темпі;
· Не потрібно економити час для розминок;
· Не придумуйте дуже складні завдання.
Якщо Ви ще не робили розминку перед тренуванням, обов'язково включите в свій розпорядок.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.