Pt 141 — опис

Pt 141 — опис

Пептид pt 141 єдиний в своєму роді синтетичний афродизіак (тобто синтетичний аналог речовини). Це препарат для стимуляції лібідо, який використовується в боротьбі з розладами сексуального збудження у чоловіків і жінок. Також, pt 141 знайшов своє застосування в лікуванні порушень ерекції і імпотенції. Крім цього, відмічено підвищення засмаги на шкірі за рахунок стимуляції відповідних клітин організму. Застосовують його в основному люди з відповідними проблемами.

Принцип дії:
На відміну від інших подібних засобів pt 141 (так само відомий як бремеланотід) не тільки впливає на судини, а й на посилення статевого потягу в цілому.
Препарат вводиться ін'єкційним способом (укол). Після ін'єктування, після двох годин розвитку, на третьому вже можна спостерігати його пік. Загальна тривалість дії препарату — від восьми до десяти годин.
Pt 141 — дозування і застосування:

Зберігається препарат до двох в умовах зберігання від нуля до восьми градусів. У розчиненому вигляді — від одного до трьох місяців. Продається у вигляді порошку у флаконі.
Разова доза препарату: 0.5-1.5 мг (міліграм). Ін'єкція проводиться інсуліновим шприцом з сорокамілліметровой голкою і місткістю в 5 кубів.
У речовина вводиться фізіологічний розчин (або вода для ін'єкцій) і розмішується круговими рухами. В такому стані флакон з препаратом зберігається від двох тижнів до двадцяти днів (в холодильнику).

Можливі побічні ефекти:
Не дивлячись на свою високу ефективність, застосування pt 141 може призвести до підвищення артеріального тиску, так що приймати його людям з серцево-судинними захворюваннями небажано. Однак, не дивлячись на це, препарат завоював велику популярність і отримує, найчастіше, лише позитивні відгуки. Як і будь-який інший засіб, пептид pt 141 слід застосовувати відповідно до рекомендацій лікаря, використовуючи прораховані і строго вивірену дозування. Це дозволить не завдати шкоди власному здоров'ю, адже головне в лікуванні — не нашкодити собі, а навпаки — допомогти.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.