Препарати для підвищення рівня тестостерону в організмі

Препарати для підвищення рівня тестостерону в організмі

Тестостерон — це чоловічий статевий гормон. Він відповідає за саму чоловічу сутність. Недостатня його кількість в чоловічому організмі може привести затримці статевого дозрівання, а саме: низький статевий потяг, відсутність ерекції, погано розвиваються яєчка, жінкоподібний фігура, низький волосяний покрив, неактивні сперматозоїди та інші. Навіть якщо у чоловіка рівень тестостерону в нормі, то після 30 років його рівень починає знижуватися. У цілях поповнення чоловічих гормонів лікарі прописують тестостероносодержащіе препарати.
Раніше препарати для збільшення рівня тестостерону застосовувалися тільки в медичних цілей для лікування хвороб, пов'язаних з його недоліком, однак останнім часом його широко використовують чоловіки, іноді і жінки для нарощування м'язової маси.

У наш час багато людей (особливо чоловіків) прагнуть до м'язистого жилавий громіздкому тілу. Однак, без допомоги препаратів практично неможливо значно збільшити в розмірах свої м'язи, а особливо кістки. Так само багато хто прагне збільшити свою силу, витривалість, поліпшити чоловіче здоров'я. Для цього спортсмени вживають препарати містять тестостерон (екзогенне заміщення тестостерону) або препарати, здатні збільшити рівень власного тестостерону. Тестостероносодержащіе препарати випускаються в ін'єкційної (масляні, водянисті розчини або порошок для приготування розчину), трансдермальною (гелі, мазі, пластирі, крему) або перерольной (таблетки, капсули) формах.
Найбільш поширені тестостероносодержащіе ін'єкційні препарати: Тест С, Тест П, Сустанон, Gonadorelin.

Стеж таблетованих тестостеронів найпоширеніші це: Провирон, Галотестін, Методрен, Стріант.
Андромах, Андрогель, Тестодерм і Андрактім є найбільш поширеними серед трансдермальних тестостерон.
Однак найбільш ефективний і безпечний препарат — це Хоріонічний Гонадотрапін, так як він є стимулятором для вироблення власного тестостерону.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.