Препарати для підвищення потенції у спорті

Препарати для підвищення потенції у спорті

Ні для кого сьогодні не секрет, що у професійних спортсменів виникає ряд труднощів, пов'язаних зі здоров'ям загалом і з потенцією зокрема. Не дивлячись на те, що зовні це абсолютно здорові, натреновані красені, з шикарним тілом і, на перший погляд, міцним здоров'ям, насправді правда далеко не така. Будь-який професійний вид спорту, а особливо важкий, наприклад бодібілдинг або пауерліфтинг, має на увазі під собою виснажливі щоденні тренування з величезними енерговитратами. Звичайно ж жорсткий графік і величезне навантаження йдуть врозріз з тим уявленням про здоровий спосіб життя, яким його прийнято вважати, особливо в період підготовки до змагань, коли кількість тренувань зростає і всі сили організму йдуть на відновлення.

Найчастіше професійні спортсмени для ще більшого поліпшення силових показників використовують спортивний допінг, особливо цим люблять захоплюватися бодібілдери. Прийом препаратів що містять анаболічні стероїди природно призводить до зниження вироблення організмом власних статевих гормонів. Надалі це призводить до зниження потенції. Якщо не зловживати гормональними препаратами і стероїдами, то з часом функція яєчок по виробленню гормонів відновиться.
Звичайно ж не варто порівнювати звичайне спортивне харчування з прийомом важких гормональних препаратів. Наприклад, в бодібілдингу спортсмени використовують протеїн (порошок з підвищеним вмістом білка) рослинного походження, який не тягне за собою ніяких негативних впливів на організм.
Але є і ефективні препарати для підвищення потенції нового покоління, які використовуються як засіб для підвищення чоловічої сили.

Види терапії препаратами тестостерону:
— Замісна терапія. Проводиться екзогенними препаратами тестостерону. Дані препарати вже містять в собі готовий статевий гормон. Активно застосовуються при андрогенної недостатності у чоловіків різного віку, в силових видах спорту, для нарощування м'язової маси і збільшення сили;
— Стимулююча терапія. Застосовується для стимуляції власного синтезу гормонів у чоловіків з андрогенної недостатністю.

Препарати вводяться в організм ін'єкційно, або орально у вигляді таблеток, капсул, настоянок. Протипоказання до кожного виду препаратів індивідуальні, їх слід вивчити перед прийомом.
Якщо прислухатися до відгуків спортсменів, яким довелося зіткнутися з цією проблемою, то можна зробити тільки один висновок: приймаючи препарати для підвищення потенції необхідно дотримуватися суворої дозування, в уникненні зворотного ефекту.

Пам'ятайте, що гарне і мускулисте чоловіче тіло, що привертає захоплені погляди протилежної статі, має бути перш за все здорово!

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.