Прегніл в бодібілдингу

Прегніл в бодібілдингу

Прегніл 5000 нестероїдний ін'єкційний препарат, який використовується бодибилдерами для стимуляції вироблення тестостерону. Його діюча речовина хоріонічний гонадотропін підсилює стимуляцію чоловічих статевих клітин і підвищує рівень вироблення андрогенів гормонів, тому в бодібілдингу цей препарат використовується в комбінуванні зі стероїдами. Прегніл приводить в норму процес секреції чоловічого гормону. У медицині він використовувався в якості лікування деяких форм чоловічого і жіночого безпліддя, а також при затримається статевого розвитку і крипторхізмі.
Приймається хоріонічний гонадотропін у протягом стероїдного курсу і по його завершенню. Прегніл 5000 допомагає відновитися після важких тренувань, а також дозволяє запобігти атрофії яєчок і підвищити власний рівень тестостерону в крові атлета. Однак після тривалого прийому анаболіків гіпоталамус і гіпофіз, що відповідають за тестостерон, продовжують бути в пригніченому стані навіть при прийомі хоріогонадотропін. Прегніл 5000 лише дає відстрочку відновлювальної фази, так що пройти її все одно буде потрібно.

Інструкція по застосуванню «прегнил 5000»: расстворіться в доданому до препарату розчиннику і повільно ввести в м'яз. Препарат зберіганню не підлягає з причини відсутності гарантії збереження його стерильності. Без відповідних лікарських рекомендацій препарат прегнил 5000 приймають не можна.

Побічні ефекти подібні до ефектів від прийому стероїдів: Гінекомастія; Акне; Накопичення в організмі рідини і солей; Передчасне припинення росту кісткових тканин; Підвищена чутливість сосків; Зміна характеру (при прийомі під час статевого дозрівання).

Відгукуються про застосування даної групи препаратів вкрай негативно, так як в лікарській практиці вони використовуються в якості засобів від безпліддя, або ж як діагностичні засоби, які не викликають стабілізуючого ефекту ендокринної системи. Крім цього, надлишок стимуляції гіпоталамо-гіпофізарної і тестикулярной систем може привести до онкопатології.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.