Правильне харчування для бодібілдерів

Правильне харчування для бодібілдерів

Спортивне харчування — тільки добавки для бодібілдерів? Чи так це насправді? Правильне харчування в принципі важливо для будь-якої людини, але для активно займаються спортом людей і тим більше для професійних спортсменів це питання не менш гострий, ніж самі заняття. Від грамотно підібраних продуктів і добавок залежать обсяг і параметри м'язів зокрема, та й побудова всього тіла, в цілому. Суть спортивного раціону полягає в споживанні таких продуктів, які забезпечать організм всіма необхідними елементами і при цьому не додадуть нічого зайвого. І в рішенні цієї задачі оптимізують спортивне харчування добавки: концентровані білки, амінокислоти і вуглеводи, і їх поєднання з іншими елементами.

Для нарощування м'язової маси незамінні містять величезну кількість білка протеїни. Для підтримки при високих навантаженнях під час занять бігом, баскетболом або футболом, велоспортом використовують саме такі добавки для м'язів. Щоб досягти більш ефективних результатів зазвичай споживають суміші білків (яєчного, молочного і сироваткового). Важливе значення надається дозуванні, яка залежить від інтенсивності тренувань, індивідуальних особливостей і поставлених цілей.

Амінокислоти частіше застосовуються для відновлення або зростання м'язів після активних тренувань. Переважно використовувати їх у вигляді розчину, що включає комплексне зміст необхідних амінокислот. Це нешкідливо для травної системи.

Перш ніж спортивні добавки купити, важливо засвоїти, що вони, по суті, є концентрованою їжею. Просто перевага полягає в тому, що добавки для спорту зручно готувати і споживати, зручно зберігати. Вони швидко засвоюються, їх легко дозувати. Але найефективніші спортивні добавки не принесуть ніякої користі без правильно складеної програми фізичних навантажень.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.