Правила припинення прийому стероїдів

Правила припинення прийому стероїдів

Перед тим як призначити програму прийому анаболіків і розбити її на етапи, необхідно правильно визначити даний вид препарату. Дуже важливо для спортсменів правильно вийти з курсу прийому стероїдів. Якщо в організмі відсутні стероїди, що впливають на вироблення в організмі власного тестостерону, то правильний вихід з курсу Вам гарантірован.Данний препарат не рекомендується застосовувати більше двох місяців, так як по закінченню цього терміну у організму формується як фізичне, так і психологічне звикання.

Починайте поступово знижувати інтенсивність тренувань відразу після припинення прийому стероїдів. А саме: слід знизити кількість підходів, час занять, вага, з яким Ви тренувалися, повинен так само зменшитися. Висока інтенсивність тренувань може згубно впливати не тільки на Ваші м'язи, але і на організм в цілому. Після початку вживання стероїдів інтенсивність тренувань слід збільшити на 30%, через 7 днів після закінчення циклу інтенсивність тренувань слід знизити на 50%, а через 14 ще на 50%.

У тому випадку, якщо Ви не знизите інтенсивність навантажень за вищевказаною схемою, ваші м'язи найвірогідніше руйнуватися внаслідок найпотужніших катаболічних процесів в організмі. Збільшувати навантаження до 80% можна лише по закінченню місяця, а повернутися до звичних навантажень на 100% слід по закінченню ще 7ми днів.

Кращою терапією після виходу з курсу прийому стероїдів є прийом Провирона і Кломида. Це кращі препарати Також можна використовувати дек, еквіпоіз і лаураболін. Ці препарати є найважливішою складовою зменшення навантажень і інтенсивності тренувань.
Буде потрібно не менше двох-трьох тижнів для повного виведення з організму ефірів тестостерону та інших препаратів. У цей час слід вживати раніше згаданий антиестроген.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.