Послекурсовая терапія навіщо вона потрібна

Послекурсовая терапія навіщо вона потрібна

Гарне мускулисте тіло мріють мати багато чоловіків. Для цих цілей вони можуть приймати стероїди. Останні допомагають наростити м'язову масу, збільшити вагу людини. Але що відбувається після того як курс прийому стероїдів добігає кінця? Безумовно, в зв'язку з цим в організмі відбуваються зміни. Набрана маса може почати танути. Наслідки прийому стероїдів можуть не зовсім сподобатися чоловікові. Як правильно вийти з курсу стероїдів, що для цього потрібно робити? Потрібно використовувати препарати для послекурсовой терапії. Якщо почати приймати певні препарати, то можна звести до мінімуму можливу шкоду від прийому стероїдів. Потрібно боротися не тільки з побічними ефектами. Необхідно по можливості зберегти результат від курсу стероїдів. У період відкоту після курсу, коли напрацьована маса буде танути, за допомогою ПКТ можна мінімізувати втрати. Деякі спортсмени в основному початківці, навіть не знають, що таке ПКТ або насилу це представляють.

Послекурсовая терапія — це і є ПКТ. Її мета — уберегти організм, набрану масу, зберегти досягнуті результати. Спортсмен також може мінімізувати кількість естрогену в організмі, нейтралізувати дію кортизолу. Необхідно уважно ставитися до вибору препаратів дляПКТ, важливо також правильно вибрати час для цієї процедури. Спрямованістю ПКТ є те, щоб допомогти організму почати вироблення власного тестостерону. Під час прийому стероїдів в організмі чоловіка збільшується кількість тестостерону, який є штучним. Відповідно, вироблення власного тестостерону падає. КПТ допоможе організму швидко відновити вироблення власного гормону. Необхідно також подбати про яєчках. Їх діяльність може атрофія через те, що власний тестостерон не виробляється. Прийом певних препаратів захистить яєчка.

Як побічний ефект від прийому гормонів можна розглядати накопичення в організмі естрогену. Не у всіх чоловіків спостерігається цей ефект, але ігнорувати можливість накопичення естрогенів не можна, так як це може призвести до дуже небажаних наслідків. На питання: «Навіщо потрібна послекурсовая терапія?» Можна відповісти легко. Спортсмен закріпить отримані результати і мінімізує побічні ефекти.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.