Перше знайомство зі стероїдами

Перше знайомство зі стероїдами

Ласкаво просимо в світ серйозного чоловічого спорту! Якщо Ви раніше ніколи не вживали ААС і тільки пробуєте дати поштовх своєму організму розвиватися швидше, тоді Вам варто уважно вивчити цей матеріал.
Прислухаючись до відгуків досвідчених бодібілдерів, що мають багаторічний стаж, слід зробити висновок, що для новачків ідеально підходять короткі курси прийому стероїдних препаратів. Резонне питання: Чому? Ну що ж, давайте розбиратися ...
Якщо ви ще недостатньо розвинули свої м'язи, а займатися натурально, без «хімії», вам уже не під силу, то варто відзначити, що з початком прийому короткого курсу додаток буде близько 6-7 кг, зі збереженням після відкоту близько 4 кг за умови чотирьох тижневого відпочинку після прийому. Надалі з кожним новим курсом ви будете продовжувати рости, але результат буде вже менше, ніж отриманий раніше. Це приблизні кілограми, тому що багато що залежить саме від вашої схильності до всмоктуванню організмів певних препаратів і виразно від їх вибору.
Виходячи з вищезазначеного випливає, що успішно підтримувати потрібну форму цілком можливо, перебуваючи поза курсом, що не опустившись до свого натурального максимальної межі.

Основне, що полюбилося бодібілдерам в коротких курсах — це короткий час відпочинку. При цьому м'язова атрофія зведена на нуль і з'являється можливість набагато частіше давати відпочинок і заповнювати втрати після мінімального інтервалу часу курсу.

Варто особливо відзначити, що на коротких курсах у вас не вийде стати «горою м'язів», так-як це вимагає посилених багаторазово дозувань і величезної кількості часу, того, яке необхідно провести на довгому курсі. Тобто, якщо ви хочете мати гарний м'язистий рельєф, а не бути «Жіробілдером», все життя проводити в спортзалах і мотатися по чемпіонатах, тоді короткий курс-це ваше!
Завдання поставлені під час проходження короткого курсу — швидко увірватися, надати максимальний вплив на потрібні рецептори, придбати потрібний зростання, і скоріше зіскочити, щоб уникнути побічних дій і якомога швидше відновитися.

Що з цього випливає?
Приймати необхідно або оральні препарати, або швидко виводяться ін'єкції.

Візьмемо, наприклад, такі препарати:
Метан, Тестостерон Пропионат, Суспензії Тестостерона, Тренболон Ацетат, Анадрол, Туринабол, Винстрол, Примоболан, Станозолол, Халотестін, Оксандролон та інші.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.