Переваги курсу Туринабола

Переваги курсу Туринабола

Людям, що захоплюються спортом (будь то професійно або аматорськи) варто познайомитися з представником стероїдів — Туринабола. Даний препарат з'явився досить давно, ще в 60-х, і зарекомендував себе гідним конкурентом на ринку. Має цілий ряд переваг перед аналогами.

переваги:
— Якісне збільшення силових показників;
курс Туринабола

Для досягнення максимально бажаного результату, варто особливу увагу приділити правильному курсу Туринабола. Зміни залежать від дозування, ваги спортсмена. Звичайна доза застосування коливається від 20 до 50 мг на добу. Для спортсменів до 90 кг вагою безпечно приймати по 30 мг щодня. Для більш важких атлетів — 40-50 мг. Вживати можна як в один прийом, так і в кілька (краще розбити на 3 прийоми). Перевищувати дозу Туринабола відгуки не рекомендують, щоб не було побічних явищ. Хоча аналізуючи курс Туринабола відгуки досить позитивні і побічні ефекти зустрічаються вкрай рідко. Це ще раз підтверджує його безпеку і ефективність.

При такому вживанні Туринабола відбуватиметься збільшення сухої м'язової маси, сили і зменшення жиру. Щоб результат був більш ефективним, варто кінець курсу поєднати з прийомом Параболана — 200 мг на тиждень, або курс Туринабола і Станозолол по 150 мг на тиждень. Така комбінація безпечна і не викликає ніяких побічних явищ.

Відгуки про застосування Туринабола соло говорять про те, що результат вимагає більш тривалого періоду застосування препарату, але якість м'язової маси поліпшується.

Також даний препарат в допустимих дозах є безпечним для жінок, не порушуючи вироблення гормонів. Курс Туринабола для жінок не повинен тривають більше 5 тижнів і дозування не перевищує 20 мг.

Поделиться

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*


Обратный звонок

Ваше имя (обязательно)

Телефон

ЗАКРЫТЬ

Мы не продаем товары в состав которых входят Метандиенон и Нандролон так как они состоят в списке запрещенных сильнодействующих лекарственных препаратов.